Створення настроюваних завантажувальних дисків Unattended Windows CD Creator. - все про комп'ютери

загрузка...

Багато користувачі знають, який стомлюючої може бути повторна інсталяція Windows, навіть не враховуючи довгу процедуру резервного копіювання, що повинно бути зроблено, перш ніж почати все це справа. Для тих, хто хоче взяти частину турбот з цієї задачі є просте рішення. Unattended Windows CD Creator є дуже невеликим додатком, який допоможе вам створити настроюється користувачем Windows завантажувальний компакт-диск.


Як ви знаєте, кожен раз, коли ви встановлюєте нову копію операційної системи, вам доводиться витрачати досить багато часу перед монітором, щоб забезпечити всі типи даних, такі як регіональні налаштування і пароль адміністратора. За допомогою Windows Unattended CD Creator ви зможете пропустити ці кроки, так що установка операційної системи буде проходити від початку до кінця без втручання користувача.Всі її потужні функції організовані у вигляді вкладок, що означає, що ви зможете повільно пройти всі налаштування і взяти стільки часу, скільки Вам буде необхідно. Ви можете налаштувати установку драйверів Windows, встановлення виправлення і, що найбільше важливо, встановлення додаткових додатків, які ви використовуєте.Ви можете вибрати, які драйвери, компоненти або виправлення потрібні для установки, і ви навіть можете встановити налаштування мережі. Все, що вам потрібно зробити для нормальної установки Windows зробить по справжньому маленьке додаток Unattended CD Creator , так що ви можете встановити операційну систему швидким способом, наскільки це тільки можливо.


Вимоги для Unattended CD Creator:


•. NET Framework 1.1 sp1 або пізнішої версії завантажити dotnetfx .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...