Як вибрати кращий ноутбук - все про комп'ютери

загрузка...

Шукаєте ноутбук,але не впевнені,яку модель вибрати?Як вибрати ноутбук,який буде відповідати вашим обчислювальних потребам та бюджету?Як ви знаєте, купити ноутбук не просто і це дуже дорога машина.Ви, звичайно,не хочете,щоб викласти купу грошей і потім виявити, що ноутбук не той, який ви хочете.
Ноутбуки приходять в багатьох формах і розмірах — і Вам може бути,буде досить важко вирішити,яка ідеальна модель для вас.Ось де приходить на допомогу мій сайт.Мета цього сайту-забезпечити вас достатніми знаннями про ноутбуках,так що ви зможете вибрати правильну модель.І так,який же купити ноутбук,який є кращим?Які характеристики і специфікації він повинен мати? За що Ви заплатите занадто багато? Я сподіваюся відповісти на ці та багато інші питання,поклавши разом відповіді про ноутбуки.


Я працював з допомогою ноутбуків на професійній і персональній основі протягом багатьох років.Новітні моделі дійсно завжди знаходяться на передньому краї технології і можуть перевершити очікування покупця.Я сподіваюся,що через мій сайт, я можу поділитися деякими знаннями про ноутбуків для вас, так що ви будете мати кращий досвід купівлі та їх використання.


Вибір ноутбука може залежати від того,наскільки ви шукаєте дешевий комп'ютер або якщо ви шукаєте кращу продуктивність.Я зупинюся на пошуку кращого ноутбука згідно з його продуктивністю без урахування його ціни.Є багато факторів, які можна враховувати при виборі ноутбука,але найважливіше,потрібно звернути увагу на швидкість роботи процесора, кількість оперативної пам'яті,CD-ROM і USB, і скільки місця на жорсткому диску.Найбільш важлива характеристика будь-якого комп'ютера і ноутбука, є його швидкість.Інакше це може бути дуже дратівливим, і навпаки,при хорошій швидкості роботи ноутбука вам навіть не доведеться чекати,поки ваш ноутбук почне обробляти текст,який ви вводите в текстовому редакторі.Хороший варіант повинен бути поруч з Pentium Centrino — мобільний процесор з тактовою частотою 2,26 ГГц.Ця модель краще ніж інші,так як вони можуть працювати краще з меншою швидкістю,і що hep який їх підтримує набагато прохолодніше (тепло-це найлютіший ворог ноутбука).Це допоможе вам впоратися з "важкими програмами,такими як мультимедійні програвачі,тому що чим більшу швидкість має ноутбук,тим швидше він буде обробляти дані,які він отримує.Інше головне, щоб поліпшити швидкість оперативної пам'яті (Random Access Memory),яка буде визначати, як багато речей ви можете зробити відразу з ноутбуком. Швидкий ноутбук повинен мати від мінімум 1024 Мб оперативної пам'яті.Це важливо,тому що чим більше оперативної пам'яті є,тим більше операція ви можете робити одночасно. Це набагато краще,щоб бути в змозі слухати музику без зупинок,при цьому одночасно використовуючи складні завдання,програми графічного дизайну або ігри з високоякісною графікою,поки ви знаходитесь на запису CD-ДИСКІВ з ваших улюблених відео і друкуєте ваше домашнє завдання.Якщо у вас в ноутбуці буде мало оперативної пам'яті,це залишить ваш ноутбук мертвим після його початку використання.


Для того, щоб мати можливість обмінюватися даними, дивитися фільми, і встановлювати програми,вам знадобиться хороший набір CD-дисків і USB-накопичувача. Будь-якого диска буде достатньо, тому що ви не повинні звертати увагу на такі речі. Маючи це на увазі,дозволить вам швидко обмінюватися даними,але це не зовсім надійний спосіб (але в будь-якому випадку вам це може знадобитися). І буде краще,якщо ви будете використовувати DVD-диски,так що ви б змогли переглядати DVD-фільми і записувати DVD — дисків.Ви повинні перевірити швидкість диска,бажано 24х. Це показує вам, швидкість, з якою прилад може читати DVD-диски,і в цьому випадку ви не побачите стрибків під час перегляду фільмів.На DVD-RW у вас також є можливість запису CD і DVD дисків,і таким чином ви можете записати всі важливі файли,зробити резервне копіювання, записати audio CD,або записати ваші улюблені фільми або фотографії для їх подальшого перегляду у вашому домашньому кінотеатрі. І, крім того, переконайтеся, що ваш ноутбук має USB-входу, до яких можна підключати БУДЬ-який тип пристроїв: принтери,зовнішні жорсткі диски, ігрові апарати,фотоапарати,зовнішню клавіатуру і переносний USB диск,диски для зберігання файлів і багато інших речей.


В залежності від об'єму жорсткого диска,ви можете записати більше файлів.Верхня ємність жорсткого диску на даний момент мають 2 Ттб, і це вважається нормальним рівнем.Максимальний жорсткий диск,який ви можете знайти в ноутбуках в середньому близько 400 ГБ на жорсткому диску. Ви повинні також перевірити його швидкість,яка становить близько 7200 об / хв,так що б вона могла зберігати файли швидко, і вам не доводилося довго чекати,поки ви встановлюєте програму або копіюєте файли з компакт-диска,підключаєтеся до Інтернету або до іншого комп'ютера.Маючи хороший жорсткий диск, вам не доведеться турбуватися про обов'язком часу при видаленні файлів або програми, тому що ваш диск буде заповнений.


Як ви можете бачити, щоб вибрати ноутбук, ви повинні перевірити кілька речей,такі як швидкість процесора і об'єм оперативної пам'яті,DVD-привід,і місце на жорсткому диску.Є багато й інших аспектів,які ви повинні перевірити,але це ті,з яких ви повинні почати,тому що вони висвітлюють основні функції ноутбука,обробку даних,зберігання даних,а також і передача даних. Пам'ятайте,що характеристики описані тут не будуть робити ваш комп'ютер дешевим,але допоможуть вам зробити чудеса з вашим ноутбуком.Є й інші пристрої,які ви вважаєте потрібними,такі як колонки,тип екрана,принтери,сканери, графічні карти, і т. д., але з тим,про які йшлося в цій статті, ви повинні відчувати себе добре протягом тривалого часу.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...