Показувати всі програми автоматично на стартовому екрані вікнах 8.1. - все про комп'ютери

загрузка...

Microsoft, можливо, додасть кнопку Пуск в Windows 8.1, але це, скоріше, «плацебо «, і не відкриває меню пуск як в Windows 7. Замість цього вона просто завантажує стартовий екран.Стартовий екран показує обмежена кількість плиток,хоча тепер ви можете змінювати розміри плиток,щоб вмістити більше ярликів. Але якщо у вас занадто багато плиток,вам може бути фактично зручніше, щоб відображати всі програми, коли ви заходите в стартове вікно.


Показувати всі програми автоматично


Microsoft в даний час зробила можливим для користувачів, щоб показувати всі додатки для перегляду, коли ви заходите в стартове вікно.Ви також можете, якщо ви хочете відсортувати елементи таким чином,що на робочому столі програми будуть перераховані в першу чергу, всякий раз, коли ви відвідуєте всі видимі програми.


Щоб активувати ці налаштування, все що вам потрібно зробити, це клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань Windows, 8,1 і вибрати функцію Властивості. Відкриється вікно Властивості панелі завдань. На вкладці навігації, ви побачите опцію Показувати програма перегляду автоматично, коли я йду в меню Пуск .Ви також побачите опцію Список настільних додатків показувати першими з точки зору програми, коли вони, відсортовані за категоріями.Перевірте свої налаштування якщо ви хочете, і натисніть на кнопку Застосувати / OK. Ваш регулярний стартовий екран тепер буде замінений екраном Всі видимі програми, кожен раз, коли ви відвідуєте його.Сподіваюся, що ця стаття Вам допоможе!


[share-locker locker_id=»bb657cfb407d1bfc3? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]

загрузка...
загрузка...