Як вирішити поширені проблеми з комп'ютером - все про комп'ютери

загрузка...

Якщо ви просто середній користувач комп'ютера, то ви можете знайти важким обробляти системні проблеми, коли вони відбуваються. Ви можете відчувати себе розбитим спочатку, але коли ви дізнаєтеся основи, Ви не повинні будете нести свій настільний комп'ютер або ноутбук до фахівця кожен раз, коли ви зіткнетеся з проблемами. Консультації та ремонт не з дешевих. Це може зацікавити вас, щоб ви дізналися, які є проблеми з комп'ютером, які навіть не технар людина може легко вирішити. У цій статті наведені деякі найбільш поширені проблеми і як їх усунути.Зміст • 1 1. Комп'ютер не включається


 • 2 2. «Заморожування»


 • 3 3. Комп'ютер працює повільно


 • 4 4. «Синій екран смерті»


 • 5 5. Немає звуку В динаміках

 • 1. Комп'ютер не включається


  Коли ви включаєте комп'ютер, але він не реагує і світяться індикатори або немає ніяких сигналів, що ви робите? Перше, що треба перевірити, чи вставлений роз'єм чи не залишилося жодних вільних проводів. Якщо ви перевірили все, але він як і раніше не включається, проблема може бути в апаратній частині. Але, по-перше, спробуйте ці кроки:


  * Спробуйте переключитися в іншу електричну розетку. Ви також можете спробувати підключення різних електроприладів до електричної розетки, щоб перевірити, якщо проблема в джерелі живлення.


  * Перевірка компонентів комп'ютера; переконайтеся, що вони знаходяться в належних місцях. Будьте обережні, відкриваючи комп'ютер, особливо якщо Ви не фахівець. Перевірте, відео карти і карти пам'яті як вони встановлені.


  * Встановіть, якщо система замикається. Перевірте ретельно компоненти, які, можливо, були спалені. Можливо, вам доведеться замінити такі частини, які були пошкоджені.


  2. «Заморожування»


  Можливо, ви вже зіткнулися з цією проблемою кілька разів, і кожного разу ви тільки думали, що система просто повільно працює. Однак, «заморожування» може бути ознакою більш серйозної проблеми. Віруси і шпигунські програми можуть бути винуватцями. Шкідливі файли або програми, можуть бути встановлені на вашому комп'ютері, поки ви переглядали незнайомий сайт або заражений лист. Це також може бути з-за проблем з обладнанням, або мало пам'яті.


  Проскануйте комп'ютер антивірусним програмним забезпеченням,воно автоматично «лікує» заражені файли і папки при скануванні. Ви повинні переконатися, що ваш антивірус і брандмауер працюють добре. Не натискайте на підозрілі файли або електронні листи, і утримуйтеся від відвідин незнайомих і небезпечних веб-сайтів. Переконайтеся, що ваше антивірусне програмне забезпечення постійно оновлюється.


  Перевірте також застарілі драйвера апаратного забезпечення дисків і переконайтеся, що вони знаходяться в актуальному стані. Якщо є апаратна проблема, спробуйте видалити і перевстановити компонент або програму.


  3. Комп'ютер працює повільно


  Це могло бути викликано багатьма питаннями. Це може бути браком пам'яті або апаратного забезпечення. Нижче наведені найбільш поширені причини і способи їх усунення:


  * Невикористовувані програми можуть бути запущені при запуску. Налаштуйте запуск програм за допомогою Advanced Task Manager option. Це доступно при доступі до меню кнопки на панелі задач при використанні Windows 8.


  * Може бути перегрів. Бувають випадки, коли процесор може бути пошкоджений через перегріву. Переконайтеся, що вентилятор на комп'ютері працює і на ньому немає пилу. Якщо у вас немає вентилятор охолодження не працює, встановіть інший.


  * Зробіть сканування системи, щоб скинути зараження шкідливими програмами, які можуть бути причиною уповільнення роботи комп'ютера.


  4. «Синій екран смерті»


  Регулярне отримання «BSOD», вказує на труднощі в отриманні доступу до «RAM» комп'ютера. Прийміть до відома повідомлення про помилку і зверніться за підтримкою Microsoft. Якщо помилка викликана проблемою з пам'яттю, легше було б виправити шляхом оновлення програмного забезпечення.


  Якщо Ви не можете знайти правильний діагноз проблеми, усунення несправностей шляхом заміни карти пам'яті з іншого ноутбука або комп'ютера, але переконайтеся, що вони мають один і той же тип пам'яті. Якщо ви все ще не можете вирішити цю проблему, вам, можливо, необхідно буде перевірити ОЗУ.


  5. В динаміках немає звуку


  Інстинктивно, ви повинні перевірити кабельні з'єднання. Якщо немає ніяких проблем з підключенням і динаміки включені, ви можете зробити наступне:


  * Встановити, якщо проблема пов'язана з порушеннями звукової карти. Коли є червоне накладення на значок гучності, драйвера можуть бути цією проблемою. Переконайтеся, що ви знаєте модель і виробника звукової карти, так що ви можете встановити оновлені драйвери.


  * Ви можете також клацнути правою кнопкою миші на значок гучності на панелі задач і вибрати пристрій відтворення. Дивіться, що б конфігурація була точною.


  Навіть якщо Ви не IT-спеціаліст, вам не потрібно панікувати, якщо у вас виникли проблеми з комп'ютером і ноутбуком. Ресурси доступні в режимі онлайн, тому вам не доведеться турбуватися як знайти і виправити проблеми з комп'ютером.

  загрузка...
  загрузка...