Як підключити два бездротових маршрутизаторів разом. - все про комп'ютери

загрузка...

У цьому покроковому керівництві описується,як ви самі зможете налаштувати і підключити два бездротових маршрутизатора разом, щоб розширити діапазон сигналу Wi-Fi у Вашій існуючої домашньої мережі.Якщо вам необхідно розширити діапазон вашої бездротової мережі,то вам потрібно буде обов'язково придбати додатковий бездротової маршрутизатор і підключити його вже до існуючого маршрутизатора за допомогою Ethernet-кабелю.Всі установки досить прості,але краща частина полягає в тому,що два ваших маршрутизатора не повинні бути від одного виробника,так, наприклад,ви можете легко підключити ваш маршрутизатор Linksys (Cisco) до маршрутизатора, скажімо Netgear або Belkin.


Наприклад, я використовую 30м довгий кабель Ethernet для підключення двох моїх маршрутизаторів,один Linksys WRT 160N (N), а інший-WRH54G (G) і програма установки працює просто відмінно.Маршрутизатор буде працювати як бездротова точка доступу.


Бездротової діапазон пропонованих ваших маршрутизаторів буде відрізнятися в залежності від того,який стандарт Wi-Fi підтримує — це 802.11 g або 802.11 n-сумісні? — і його фізичне розташування (якщо навколо є стіни, вони будуть перешкоджати сигналу Wi-Fi). 802.11 n маршрутизатори,також відомі як Wireless N маршрутизатори, як правило,мають Wi-Fi діапазон вище,але навіть якщо ви отримаєте один з цих бездротових маршрутизаторів сигналів,вони можуть все одно не досягти певних областей вашого будинку — кутовий кабінет або спальня на першому поверсі — тому що просто існує дуже багато перешкод у вигляді стін між вашим ноутбуком (або мобільним пристроєм і бездротовим маршрутизатором.


Зміст • 1 Розширити діапазон бездротової мережі на старому маршрутизаторі


 • 2 Використання другого маршрутизатора в якості точки доступу

 • 2.1 Відповідь: зверніть увагу на параметри основного маршрутизатора


 • 2.2 B: налаштування другого маршрутизатора


 • 2.3 C: : з'єднання двох маршрутизаторів з допомогою кабелю Cat-5


 • Розширити діапазон бездротової мережі на старому маршрутизаторі


  Що ви повинні зробити,щоб гарантувати,що Wi-Fi сигнали доступні в повну силу в кожному куточку вашого будинку?Ви можете легко розширити вашу Wi-Fi мережу з допомогою деяких додаткових апаратних засобів,таких як Wi-Fi ретранслятори і бездротові точки доступу — але якщо ви хочете заощадити кілька баксів, просто дістаньте старе бездротової маршрутизатор,який більше не використовується, і підключіть його до існуючого маршрутизатора,використовуючи недорогий кабель Ethernet.


  Ось як у мене зроблені налаштування бездротової мережі в моєму будинку, використовуючи 2 маршрутизатора,з'єднаних за допомогою кабелю Ethernet. У мене стоїть основний Wireless-N router підключений до ISP модему.Тобто другий бездротової маршрутизатор (Wireless-G), який підключений до головного через Ethernet-маршрутизатор або Cat-5 кабель.


  Використання другого маршрутизатора в якості точки доступу


  Давайте назвемо наш основний маршрутизатор 1 (цей маршрутизатор підключений до модему) і 2 (другий маршрутизатор,який ви хочете додати,щоб ви могли збільшити радіус дії бездротової мережі).


  Відповідь: зверніть увагу на параметри основного маршрутизатора


  Крок 1: Спочатку ми повинні маску підмережі 1 існуючого маршрутизатора.


  Відкрийте вікно командного рядка в Windows, виконайте команду "ipconfig /all" і зверніть увагу на значення "Default Gateway." Це IP-адресу маршрутизатора. Якщо ви працюєте на Mac, відкрийте вікно терміналу, введіть команду "route -n get default" і запишіть значення шлюзу.


  Для цього прикладу, давайте припустимо, що Ваш IP-адресу маршрутизатора 192.168.30.1 і маска підмережі 255.255.255.0.


  Крок 2: Відкрийте web-браузер і введіть IP-адресу маршрутизатора в адресний рядок. Якщо ви використовуєте IE, вам,можливо,потрібно буде додати http:// адреса,інакше браузер може видати повідомлення про помилку.


  Тепер ви будете повинні надати ім'я користувача і пароль для доступу до налаштувань маршрутизатора.Це буде змінюватися в залежності від виробника маршрутизатора — всього в Google для "маршрутизатор за замовчуванням пароль" або спробуйте стандартні сполучення, наприклад, admin/admin, пароль-admin/admin пароль і/ (немає пароля).


  Крок 3: Як тільки ви потрапляєте всередину налаштування маршрутизатора, комутатора для налаштування бездротової мережі,запишіть в бездротовому режимі SSID і канал.


  Якщо у вас є захищений паролем Wi-Fi , також запишіть режим безпеки, який використовується (WPA, WEP, WPA2) і секретний пароль. Закрийте вікно браузера.


  B: налаштування другого маршрутизатора


  Крок 4: Далі нам необхідно налаштувати маршрутизатор 2.Перше,що вам потрібно зробити скинути налаштування маршрутизатора до заводських установок,для цього натисніть кнопку reset на 10 секунд.


  Тепер підключіть 2 маршрутизатор до комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet. Розмістіть один кінець кабелю в будь LAN портів маршрутизатора,а інший кінець до порту Ethernet комп'ютера. Переконайтеся, що живлення маршрутизатора включено.


  Крок 5: Знову запустіть браузер і введіть 192.168.1.1 — за замовчуванням IP-адреса 2 маршрутизатора. Якщо Ви не використовуєте маршрутизатор Linksys, спробуйте 192.168.0.1, який використовується за промовчанням для Netgear і D-Link.


  Коли ви знаходитесь в налаштуваннях роутера,вам потрібно змінити значення бездротового режиму,канал,режим безпеки і ключову фразу так,що б вони не збігалися з вашим 1 маршрутизатором.Ви використовуєте інше SSID для даного маршрутизатора.


  Потім перейдіть до налаштування — /> Advanced routing and змінити поточний режим шлюзу для маршрутизатора. Далі вимкніть DHCP-сервер,тому що наш основний 1 маршрутизатор буде обробляти завдання призначення IP-адреси пристроїв, підключених до бездротової мережі.


  Нарешті, змінити IP-адресу 2 маршрутизатора на будь-який вільний адресу в локальній мережі.Наприклад, якщо IP-адреса 1 маршрутизатора 192.168.30.1,ви сміливо можете призначити 192.168.30.2 для 2 маршрутизатора.Також переконайтеся, що маска підмережі-це вже визначено в кроці 1.Збережіть налаштування маршрутизатора.


  C: : з'єднання двох маршрутизаторів з допомогою кабелю Cat-5


  Тепер, коли ми налаштували маршрутизатори, прийшов час з'єднати їх фізично з допомогою Ethernet-кабелю.Ваш головний 1 маршрутизатор,ймовірно,має п'ять (1 4) портів WAN (або інтернет-порти) і він повинен бути підключений до провайдера,як і раніше.Виберіть будь-який з доступних портів LAN маршрутизатора і підключіть його до будь-якого з портів LAN на 2 маршрутизаторі з допомогою кабелю Ethernet.  Тепер, коли все налаштовано, ви можете підключити ваш комп'ютер і мобільні пристрої для другого маршрутизатора,або з допомогою дротового з'єднання (три порти раніше вільні) або по Wi-Fi.Оскільки всі є частиною тієї ж домашньої мережі, всі ваші загальні папки,музичні бібліотеки, фотографії та інші файли будуть доступні з усіх комп'ютерів і мобільних пристроїв, підключених до мережі.


  Про що важливо пам'ятати


 • Передбачається, що довжина мережевого кабелю, що з'єднує дві маршрутизатора не повинна перевищувати 100м і що ви повинні уникати наявності будь-яких перегинів в кабелі. LAN кабелі дуже дешеві,я купив кабель Cat5e за 25 центів/м.

 • Якщо у вас є сумісний маршрутизатор, я пропоную оновлення прошивки DD-WRT, що буде трохи збільшувати бездротовий сигнал,плюс ви отримаєте доступ до безлічі інших параметрів маршрутизатора.

 • Якщо у вас включена Wi-Fi безпека в попередньому маршрутизаторі,використовуйте такі ж налаштування,у вашому новому маршрутизаторі.

 • Важливо,що ви призначили різні SSID двох маршрутизаторів,інакше в мережі з'являться ті ж самі network name два рази у вашій бездротового зв'язку а мережевих підключеннях.

 • Якщо Ви не пам'ятаєте ім'я користувача маршрутизатора, спробуйте ці комбінації -root admin admin admin admin password or admin чи admin пароль (username) а не password.Id

 • За замовчуванням IP-адресу маршрутизатора часто 192.168.1.1. Зробіть так,що б ваші два пов'язаних маршрутизатора мали різні IP-адресу, інакше буде конфлікт.

 • [share-locker locker_id=»13e4325e64f3ebdb1? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]

  загрузка...
  загрузка...