Запис CD / DVD дисків ImgBurn. - все про комп'ютери

загрузка...

ImgBurn:простий у використанні,але потужне програмне забезпечення для запису CD / DVD дисків.ImgBurn виконує свою роботу, і пропонує неперевершену простоту інтерфейсу. Воно не може бути заміною ,найбільш повнофункціональних програм, таких як Nero, але він буде охоплювати всі ваші CD і DVD Burning потреби, в тому числі запис на CD, DVD RW, двошарові, навіть HD DVD і Blu-Ray дисків.


ImgBurn може створювати і записувати образи дисків у більшості форматів (BIN, CUE, ISO і деякі інші), може зробити завантажувальні диски, може записувати музичні компакт-диски з аудіо-файлів (через CUE зображення), може записати DVD з папки VIDEO_TS. ImgBurn може записувати аудіо компакт-диски з файлів будь-якого типу підтримується DirectShow / ACM. Ви можете використовувати ImgBurn для створення DVD відео дисків (з папки VIDEO_TS), HD DVD Відео диски (з папки HVDVD_TS) і Blu-Ray відео дисків (з BDAV / папку BDMV). Він підтримує імена Unicode папок / файлів,тому у вас не повинно бути яких-небудь проблем при працює з ним. ImgBurn підтримує всі ОС Microsoft Windows All (включаючи 64-бітні версії). Якщо ви використовуєте Linux та інші платформи x86 Unix,в них він так само добре працює.ImgBurn досить гнучке програма з розширеними можливостями, які буває відсутні в інших додатках для запису дисків. ImgBurn підтримує всі останні диски без необхідності оновлення (у тому числі BookType / Bitsetting / ,має розширені налаштування для приводів — BenQ, LiteOn, LG, NEC, Plextor, Samsung, Sony). Існує чергу образу системи, коли ви хочете записати декілька зображень (які ви можете автоматично розділити між кількома дисками, якщо у вас є більше ніж один диск) простий у використанні шар на екрані вибору для подвійного шару DVD Video робочих місць. Автоматична швидкість запису дозволяє вам зберігати ваші улюблені параметри запису на основі «Медіа-ID», аж до диска. Дані, отримані під час запису (швидкість запису, рівні і т. д. буфера) може бути відображена / проаналізована за допомогою DVDInfoPro. Хоча ImgBurn призначений для роботи прямо з коробки-,безкоштовний, просунуті користувачі оцінять, наскільки ImgBurn зручний .ImgBurn також пропонує портативні версії. Єдиний недолік це те, що він може зажадати, щоб користувачі були хоч трохи технічно подкованны,в залежності від виконання деяких операцій. ImgBurn також не може побудувати мультисесійні диски (тобто додавання даних на диск), хоча він може додавати треки у файли зображень.


Скачати БЕЗКОШТОВНО останню версію ImgBurn 2.5.2.0 можна за наступним посиланням:


http://letitbit.net/download/95173.943502772c19b7194892fa43da74/SetupImgBurn_2.5.2.0.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...