Використання пам'яті популярними веб-браузерами. - все про комп'ютери

загрузка...

Пам'ять веб-браузера не може бути здебільшого бути складним питанням в ці дні з гігабайтами пам'яті комп'ютера,яка встановлена в сучасних комп'ютерних системах. Але існує низький межа, який підживлюється з успіхом нетбуками та іншими бюджетними апаратними засобами.Тест пам'яті для популярного веб-браузера може не впливати на всіх комп'ютерних користувачів, але він може бути цікавий тим, хто працює на слабких апаратних засобах або якщо ви хочете, щоб переконатися, скільки пам'яті використовують ефективні веб-браузери.


Використання пам'яті веб-браузером було нещодавно опубліковано Dot Net на сайті Перли, порівнювали використання пам'яті браузерами Google Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera 10 і Safari. Веб-браузери були налаштовані так, щоб відкрити 30 вкладок в командному рядку, де потім закривалися вручну . Скрипт працює у фоновому режимі записав використання пам'яті всіх процесів, що протягом того часу, яке потім було використано в порівнянні.
Результати тестів використання пам'яті веб-браузерами були розділені на три символи і показано максимальне, середнє і остаточне використання пам'яті кожним з випробуваних веб-браузерів. Веб-браузер Mozilla Firefox використовував найменшу кількість пам'яті на комп'ютері з усіх протестованих браузерів в той час як браузер Google Chrome показав дуже високу максимальне і середнє використання пам'яті.А от де тестер наплутав. Для обчислення пам'яті всіх процесів, де береться до уваги все , означало подвійний облік спільної пам'яті для кожного процесу. Блог хрому вказує:Якщо ви вимірюєте використання пам'яті мульти-процесах додатків в Google Chrome, не забудьте взяти до уваги загальну пам'ять. Якщо ви додасте розмір кожного процесу за допомогою диспетчера завдань Windows XP, ви отримаєте подвійний облік спільної пам'яті для кожного процесу. Якщо є велика кількість процесів, подвійний рахунок можна додати на 30-40% більше обсягу пам'яті.Щоб зробити це легко узагальнити багатопроцесорну пам'ять, Google Chrome забезпечує » about:memory » на сторінку, яка включає в себе докладний аналіз використання пам'яті в Google Chrome, а також забезпечує основні порівняння з іншими браузерами, які виконуються.Результат в Google Chrome буде як і раніше вище, ніж у Firefox, навіть після коригування, але це один з компромісів з декількох процесів браузера (яким є Google Chrome). Ви отримаєте той же результат з Internet Explorer 8 від Microsoft, якщо тестер б перевірив цей веб-браузер. Мабуть,перевірка обсягу пам'яті, що використовується в Internet Explorer 8 не представляється можливим через технічних труднощів.Інший аспект, який необхідно зазначити, є результат тесту веб-браузера Opera. Опера використовує автоматичну настройку автоматичного призначення RAM кешу, який включений за замовчуванням.Було виділено близько 10% пам'яті комп'ютера за промовчанням і які повинні бути відключені у показниках використовуваної пам'яті.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...