Windows 7 Task Bar (Superbar) Jump Lists іконки додатків. - все про комп'ютери

загрузка...

JumpLists є новою функцією в Windows 7, яка поширюється на всі програми в панелі завдань і значки, що забезпечує легкий доступ до загальних завдань, пов'язаних з відповідним виконанням. Коли користувач правою кнопкою миші клацає по іконці програми Windows 7 Task Bar, «Jump Lists» виходить контекстне меню,яке буде відображати всі останні екземпляри програми в панелі завдань, а також деякі інші часто використовувані функції. Наприклад, коли користувач натискає на Internet Explorer 8 (IE8) програми на панелі завдань відображається список останніх відвіданих веб-сайтів або URL історія.


В програмах Microsoft Office,, таких як Word або Excel, останній відкритий доступ і використаний документ або файл у списку. Windows explorer's Jump Lists покаже ярлики до часто використовуваних папок, такі як документи, музику, картинки і відео (які можуть бути додані або видалені). Інші приклади включають Microsoft Paint JumpLists показує список недавно відкритих зображень, Windows Media Player 12 (WMP) Jump Lists показує останнім часом пісні і музичні треки, з прямим доступом до загальної задачі, такі як «Слухати музику перемішуючи». Загальним для всіх прикладних програм запуску у Superbar (панель завдань Windows 7) є здатність до контакту або видалити програми з панелі завдань, закрити вікно,команди для запуску і запустити другий екземпляр програми.
Списки переходів роблять навігацію програми і доступ до функцій програми легше. Пішли в минуле класичні команди «Restore», «Перемістити», «розмір», «Розгорнути», «Згорнути» і «Закрити», які заповнюють контекстне меню при клацанні правої кнопки мишки, коли користувач натискав на праву кнопку мишки в панелі завдань в попередніх версіях Windows . Щоб відобразити ці старі класичні меню знову, користувачеві необхідно натиснути Shift клацнути правою кнопкою миші.

загрузка...
загрузка...