Перші враження від роботи з новим MacBook 2015 PRO - все про комп'ютери

загрузка...

За презентаціями та нововведеннями техніки Apple стежить весь світ. Вона актуальна і функціональна, надійна і швидка. За швидкістю роботи не встигаєш спостерігати, власне, як і за темпами виходу нових продуктів. Не змусили себе чекати і серії MacBook і MacBook Pro. Після презентації слід ажіотаж покупок, які мають право здійснити першими самі розробники, а решті світу залишається нудитися в очікуванні і перечитувати статті, в яких щасливі власники діляться враженнями від користування технікою. Таким щасливчиком вважає себе і Джейсон Снелл – шеф-редактор знаменитого видання «Macworld».Джейсон описує свої відчуття і дає оцінку недавно придбаним систем: «Я в захваті від користування! Я встиг полюбити ці пристрої всього за пару-трійку годин. Користуватися ними легко, на продуктивність графіки теж скаржитися не можу, вона цілком підходить. Зокрема, це стосується MacBook, їх раніше базування відбувалося на базі Intel. Ось тільки любителям матового покриття доведеться змиритися з його відсутністю, зате прекрасною компенсацією буде антибликовая модернізація екрану. Поспішаю запевнити, що екран яскравий і чудовий». Такими були перші враження експерта, який після переведе свої емоції в сухий язик розрахунків і цифр.


Зміст • 1 Зустрічають по одягу


 • 2 Соковиті кольори


 • 3 Якість аудіо


 • 4 USB і інші роз'єми


 • 5 Сенсорна панель


 • 6 Вагові категорії


 • 7 Графічні системи


 • 8 Гарнітура


 • 9 Клавіатурний ряд


 • 10 В передчутті придбання техніки Apple

 • Зустрічають по одягу


  Як і очікувалося, упаковка товарів Apple, наближена до мінімалізму, нічим не виділила макбука і врахувала всі зовнішні принципи MacBook Air. Поки упакований продукт добирався до полиць магазинів, розробники не сиділи склавши руки. Вони прискорено пропрацювали і модернізували систему, і ось, свіжоспеченому власнику надається можливість оновити версію до 1.2. MacBook з виправленням всіх виявлених помилок. Так само як і прототип (MacBook Air), моделі володіють рідної клавіатурою. Чорний корпус так само оперізує лінійка сріблястого кольору, хоча версія MacBook Air була сірою.


  Упаковка товарів Apple, наближена до мінімалізму, нічим не виділила макбука і врахувала всі зовнішні принципи MacBook Air


  Соковиті кольори


  Спочатку може здатися, що екрани моделей досить схожі між собою. Можливо і таке, що користувач знайде загальні подібності з MacBook Air.


  Звичний матовий екран відходить у минуле. В недалекому майбутньому можлива розробка антивідблисків покриттів, які поспішать запропонувати нам інші компанії. Слід зазначити насиченість кольорів дисплея, які створює світлодіодне підсвічування (LED).


  Якість аудіо


  Особливим змін аудіосистема Apple не піддалася. Із зовнішніх показників можна відзначити зменшені сітки динаміків (останні розташовані по краях клавіатури MacBook Pro).


  USB і інші роз'єми


  Тепер MacBook Pro повторює версію розташування портів MacBook: всі роз'єми розташовані зліва. Спільними у моделей тепер є і MagSafe – коннектор з удосконаленою формою адаптера живлення. В колонку відмінностей можна зарахувати енергоємність батареї. У MacBook Pro вона вища і становить 85 ват, що на 25 ват вище потужності MacBook. Тепер повернемося до теми портів. Моделі оснащені мережевими роз'ємами Ethernet, коннекторами для аудіопристроїв, парою входів USB 2.0 і є портом для кабелю монітора Mini DisplayPort (зменшений варіант). Поки що рішення пропонувати міні-версію кабелю DisplayPort залишається тільки Apple, але варто очікувати розвитку цього нововведення і в інших компаніях.


  У MacBook Pro всі роз'єми розташовані зліва


  Сенсорна панель


  MacBook може похвалитися новим винаходом – скляним трэкпадом. Область реагує на клацання великим пальцем, а управління здійснюється вказівним, причому сприйняття пальців розрізняється штучним інтелектом панелі. За зовнішніми даними особливих відмінностей немає, виняток можна додати приємну гладкість трекпада (вона приносить відчуття тертя, але виключає дотик текстури). Сенсорні технології позбавили користувача відчуття ковзання пальця по склу і включили підтримуваний раніше набір жестів. Для зручності користувача існує функція додавання клацання правої клавіші в нижній області сенсорної панелі. Окремої уваги потребує системна «прошивка» жестів чотирма пальцями:


 • дотик вгору приховує всі вікна і відкриває робочий стіл;

 • дотик вниз відкриває всі згорнуті вікна;

 • рух по сторонах перемикає програми.

 • MacBook може похвалитися новим винаходом – скляним трэкпадом


  Вагові категорії


  Продукт, презентований Apple, полегшує свою ношу на 227 г, на відміну від попередніх версій. Вага нового MacBook становить 2,043 кг. Користувачі, раздумывающие над придбанням MacBook Air, тепер можуть включити в розгляд і цей варіант. Звичайно, версія не зрівняється в масі з MacBook Air (його вага становить 1,36 кг), однак ціна техніки нижче, а швидкість вище. Що стосується MacBook Pro, то продукт додав 45,5 грам, однак при використанні різниця не настільки істотна.


  Графічні системи


  В MacBook Pro графічних систем тепер дві. Тепер користувачеві надається можливість зробити вибір на користь тривалості роботи батареї або в бік поліпшеної графіки (при відсутності підключеного харчування).


  Гарнітура


  Тепер користувачам iPhone надається можливість підключати навушники до нових MacBook. При торканні клавіші гарнітури відключається або включається програвання аудіо в iTunes. Розробники внесли ще один момент для майбутніх власників: вмонтований мікрофон стає динаміком для передачі голосових даних «Microphone port» в розділі налаштувань Sound.


  Клавіатурний ряд


  Обидві випускаються моделі не мають відмінностей в розкладці і моделі клавіатури. Навіть самі користувачі запевняють, що всі серії ноутбуків фірми не мають візуальних відмінностей.


  Клавіатурний ряд MacBook


  В передчутті придбання техніки Apple


  Емоції, якими поділилися люди, познайомившись з технікою Apple, заражають, та іншої аудиторії все так же не терпиться познайомитися з нею. Особливими перевагами виділяється графічна система і сенсорна панель, радує насиченість кольорів дисплея, а також зміна звичного колірного дизайну. Провівши аналіз вражень користувачів, можна сміливо зробити висновок, що серії MacBook продовжують лінію продукту Macbook Air. Розробники можуть спати спокійно, адже дебют ноутбуків можна вважати успішним, а користувачі, швидше, навпаки, позбудуться сну в передчутті нової покупки і майбутніх вражень від користування макбуками.

  загрузка...
  загрузка...