Режим оновлення для інсталяції Windows 7. - все про комп'ютери

загрузка...

Windows 7 Beta, як і всі інші версії Windows, може бути встановлена двома способами:


 • Нова установка-коли операційна система встановлюється на неразмеченный жорсткий диск або неформатований/відформатований розділ жорсткого диска;детально про нову установку Windows 7 можна прочитати тут : https://kompkimi.ru/?p=640

 • Установка в режимі оновлення з більш ранньої версії Windows (наприклад, Vista до Windows 7, за умови, що більш рання версія Windows вже встановлена на вашому комп'ютері.

 • Розглянемо второой варіантустановка в режимі оновлення.


  1. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся, поки у вас встановлена версія Windows (наприклад, XP або Vista) повністю завантажиться.


  2. Вставити в свій DVD-привід інсталяційний DVD-диск Windows 7 Beta.


  3. На сторінці установки Windows 7 натисніть Install now.


  4. Виберіть Get important updates, щоб перед установкою автоматично завантажилися оновлення операційної системи (якщо ваш комп'ютер підключений до Інтернету).


  5. На наступній сторінці уважно прочитайте Ліцензійну угоду і якщо ви погодитеся з його умовами, то натисніть «I accept the license terms», щоб продовжити установку Windows 7 Beta. Якщо ви цього не зробите, то установка перерветься.


  6. На сторінці Which type of installation do you want виберіть Upgrade, щоб розпочати оновлення вашої версії операційної системи до бета-версії Windows 7.


  7. Уважно перегляньте звіт про сумісності обладнання та програмного забезпечення, перш ніж продовжити встановлення. Зверніть увагу, що якщо у вас встановлена російська версія попередньої версії системи, то оновлення до Windows 7 зробити не вийде, оскільки ця бета-версія доступна на російською мовою. Якщо ви завантажили англомовний дистрибутив Windows 7 Beta ви зможете встановити в режимі оновлення тільки в тому випадку, якщо попередня версія Windows, з-під якої ви запускаєте установку, також англомовна.


  8. Слідуйте подальшим інструкціям.


  9. Після завершення установки не забудьте активувати свою версію Windows 7 за допомогою свого активаційного ключа протягом 30 днів, інакше вона заблокується.Якщо у вас з якихось причин не виходить встановити бета-версію Windows 7 в режимі оновлення, то скористайтеся режимом нова установка,як зробити нову установку читайте тут https://kompkimi.ru/?p=640 .  загрузка...
  загрузка...