TidyFox — швидкий доступ до відвідуваних сайтів. - все про комп'ютери

загрузка...

Знайдіть швидко самий відвідуваний з останніх відвідуваних сайтів Firefox.Firefox користувачі можуть знайти нещодавно відвідані веб-сторінки в списку, що випадає в Firefox. Однак доступ до відповідної інформації є досить обмеженим. Наприклад, користувачі не зможуть побачити деякі суб-сторінки, які вони відвідали. Щоб знайти найбільш відвідувані або нещодавно відвідані веб-сторінки і швидко отримати до них доступ, Firefox користувачі можуть спробувати це нове доповнення для браузера Firefox TidyFox.


TidyFox це безкоштовний додаток для браузера Firefox, який дозволяє користувачам здійснити швидкий доступ до нещодавно відвіданих веб-сторінок в Firefox. Як тільки він буде доданий в браузер, користувачі помітять дві додаткові кнопки,які з'являються поруч із заголовком в рядку браузера. При натисканні на першу кнопку здадуться найбільш часто відвідувані веб-сайти в той час як друга кнопка покаже найбільш відвідувані веб-сторінки в даний час. Обидва найбільш відвідуваних і останніх відвіданих веб-сторінки будуть відображатися в довгому форматі списку, і вони сортуються по доменних іменах з підпунктом списків усіх відвіданих сторінках в домені.Як ви можете бачити на картинці вище, кожна веб-сторінка в меню TidyFox організована по URL. Отже, якщо ви відвідали мою сторінку Вивчайте комп'ютер разом з сайтом Комп'ютерна допомога.через браузер Firefox , ви б побачили, що вона буде перерахована так само в історії відвіданих старниц.Отже, як ви можете бачити додаток TidyFox робить те, що Ви мали намір зробити.Деякі користувачі можуть поскаржитися,, що має місце дублювання в списку найбільш відвідуваних і останній відвідана веб-старница.Але,незважаючи на це,просте додаток TidyFox, безумовно,може зробити відстеження історії відвіданих сторінок більш ефективним і зручним, особливо для неуважних користувачів.


Є звичайно і у цього плагіна погані сторони — я знайшов дві такі неприємності. Перша -те, що він взяв на Google оголошення з якихось причин не знаю.Там повинна бути свого роду фільтрація веб-старниц де я побував. Крім того, при натисканні на «Найбільш відвідувані» або «Останнє відвідування» у меню ви перейдете на сторінку, яка як не дивно, не має практично нічого спільного з Firefox. Принаймні, вони могли зробити, цю старницу посиланням на Firefox факти. (Жарт!) Я хотів би бачити більше корисного використання цим посиланням, якщо це буде посилання для всіх.
Ну а взагалі-то дуже корисний плагін,встановлюйте,працюйте і дайте мені знати, що ви думаєте про цей плагін.Встановити плагін TidyFox для Firefox можна за наступним посиланням : https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/196159/
загрузка...
загрузка...