Набір програм для роботи з фотографією AKVIS Plugins Collection. - все про комп'ютери

загрузка...

AKVIS Retoucher— програма для відновлення зображень і — програма для поліпшення деталізації, з ретуші фотографій. Retoucher не просто видаляє подряпини, плями, пил і інші дефекти з поверхні фото, він відтворює відсутні фрагменти з використанням сусідніх ділянок зображення.

AKVIS Chameleon — програма для тих, хто любить створювати колажі і дивовижні художні композиції. Chameleon береже ваш час та сили, оскільки не вимагає точного виділення об'єктів і ретельної обробки кордонів між вставкою і фоном.


AKVIS Stamp — інструмент для ретуші фотографій і клонування об'єктів на зображенні.Програма AKVIS Stamp дозволяє усувати недоліки зображення (плями, подряпини, пил) з допомогою інших ділянок цього ж зображення із збереженням вихідної колірної палітри тіней, текстури, освітлення та інших характеристик.


AKVIS Enhancer— програма для обробки фотографій, поліпшення деталізації, з можливістю створення HDR зображення. Дуже часто фотографія здається безнадійно зіпсованою, занадто темною і нечіткою. Причини можуть бути різні, і в багатьох випадках справа поправимо.


AKVIS Coloriage— програма для розфарбовування чорно-білих фотографій і заміни кольору на кольорових зображеннях.


AKVIS Noise Buster — програма для придушення цифрового шуму на зображенні. Усунення шуму — один з обов'язкових етапів попередньої обробки більшості фотографій.


AKVIS Sketch— програма для створення малюнка на основі фотографії. AKVIS Sketch перетворює фотографії в ескізи, зроблені олівцем або вугіллям, імітуючи ручну роботу, що дозволяє створити не тільки чорно-білий начерк олівцем, але і кольоровий малюнок і навіть отримати ефект акварелі і пастелі.


AKVIS Decorator дозволяє змінювати поверхню об'єкта на зображенні. За допомогою програми можна накласти текстуру із збереженням обсягу, рельєфу, вигинів, складки, тіні вихідного зображення.


AKVIS LightShop— програма для створення світлових ефектів. Світлові ефекти здатні поліпшити будь-яку фотографію, зробити її більш реалістичною або, навпаки, надати їй щось загадкове і магічне.


AKVIS Frame Suite — програма для оформлення фотографій.AKVIS Frame Suite дозволяє накласти на зображення стиль


Платформа: Windows Системні вимоги: Не вище, ніж для Adobe Photoshop,Akvis — 10 плагиновдля Photoshop,— Coloriage 5.0 — Retoucher 2.9,— Chameleon 5.0 — Stamp 3.0, Enhancer 7.0 — Noise Buster 4.0, Sketch 5.5 — Decorator 1.3 , LightShop 1.2 — Frame Suite 2.5,Розмір: 134,27 MB.Операційна система Windows XP з встановленим Adobe Photoshop CS3. В архіві образ, який потрібно змонтувати Alcohol 120% або Daemon Tools.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.

загрузка...
загрузка...