Як створити ярлик для управління бездротовою мережею. - все про комп'ютери

загрузка...

У Windows 7 є варіант «Управління бездротовими мережами» ,який дозволяє організувати бездротову мережу. Проблема в тому, що перехід до цього варіанту має дещо занадто багато кліків. Це керівництво допоможе вам,як створити на робочому столі ярлик, який буде безпосередньо запускати варіант Управління бездротовими мережами .


Думаю,Ви всі стикалися з ситуацією, коли Ваш комп'ютер дуже довго вимикається. У чому причина довгого вимикання комп'ютера,Ви зможете знайти відповідь ,прочитавши ось цю статтю як зменшити час вимикання комп'ютера.
1.Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть Новий />Ярлик
2.Відкриється діалогове вікно Створення ярлика і в полі попросить вас вказати місце розташування додатка,до якого ви хочете отримати доступ,в області місце введіть рядок як показано нижче:


explorer.exe shell:::1fa9085f-25a2-489b-85d4-86326eedcd87


а потім натисніть кнопку Далі .3.Він попросить вас назвати ярлик. Введіть щось на зразок Управління бездротовими мережами , і натисніть кнопку Готово -Finish.4.На даний момент ви зробили ярлик. Ви можете пропустити наступні кроки і йти вниз до кроку № 7, або можете перейти до наступної парі кроків,що б дізнатися, як використовувати користувальницький значок створеного ярлика. Для цього клацніть правою кнопкою миші на ярлику і виберіть Властивості — Властивості.5.Ярлику потрібна іконка,для цього клацніть на Change Icon .6.Виберіть значок, який ви хочете використовувати (якщо у вас є значок файлу ). Якщо ви цього не зробите, натисніть кнопку Browse ... і перейдіть до C:Windowsexplorer.exe . Після того як ви вибрали explorer.exe вам буде представлений ряд іконок,з яких ви можете вибрати. Натисніть OK .7.Це дозволить змінити значок ярлика. Двічі клацніть по ярлику, щоб підтвердити, що він працює.8.Тепер у вас є швидкий доступ до варіантів бездротової мережі на комп'ютері. Клацніть правою кнопкою миші на будь-який з них, щоб перемістити його вгору/вниз у списку бажаних мереж, видаліть його і т. д.9.Ось і все — ви все зробили! Приємної роботи.

загрузка...
загрузка...