Автоматичний цикл вкладок в Google Chrome. - все про комп'ютери

загрузка...

Веб-браузер може бути іноді використаний пасивно, а іноді активно. Подумайте відкриття веб-сайту або сторінки, яка відображає автоматичне оновлення інформації про стан. Користувачеві не потрібно взаємодіяти з цією сторінкою для отримання всієї інформації.Розширення Revolver для Google Chrome,допомагає користувачам, яким необхідно відкривати кілька веб-сайтів в Google Chrome , які потрібні їм для регулярного перегляду.


Розширення Revolver може автоматично перегортати регулярно всі відкриті вкладки, так що кожна вкладка відображається у веб-браузері певну кількість часу.Раширение Revolver було створено для використання Google Chrome в повноекранному автоматичному екрані, дисплей відображає обертове динамічне відтворення вмісту веб.
За замовчуванням розширення Revolver буде працювати циклічно через всі відкриті вкладки з десяти секундними інтервалами і кожен раз перезавантажувати вміст активної сторінки.Така поведінка може бути змінений в налаштуваннях розширення. Інтервал може бути змінений за 10 секунд на інший період. Те ж саме справедливо і для автоматичного перезавантаження активної вкладки, який можна відключити в налаштуваннях.Сама функція запускається натисканням на іконку Revolver в адресній рядку Google Chrome. Повторне натискання на іконку зупиняє процес і повертає браузер у нормальний стан. Revolver може бути цікавий для користувачів, які хочуть пасивне відображення інформації у веб-браузері Google Chrome у вкладках.Розширення Revolver сумісно з Google Chrome 4 або новіше і може бути завантажене за наступним посиланням Revolver — Tabs .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...