Як включити або відключити панель швидкого запуску в Windows 7. - все про комп'ютери

загрузка...

Панель швидкого запуску вже майже застаріла в Windows 7, як і вся панель завдань були замінені значно цікавим Superbar, який дозволяє створювати ярлики для розміщення на ньому безпосередньо. Для користувачів, які не хочуть нову панель швидкого запуску і хочуть повернути стару панель назад Windows 7,є новина — Microsoft до цих пір не повністю видалила панель швидкого запуску, панель швидкого запуску включена і не приховано за замовчуванням.


Використовуйте поради нижче, щоб включити панель швидкого запуску Windows 7:


1.Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань Windows 7, виберіть панелі інструментів пункт в контекстному меню, а потім виберіть New Toolbar ... .2.Перейдіть до наступної папки (простий спосіб це скопіювати і вставити в поле Адреса для автоматичного переходу ):


% SystemDrive% \ Users \ ім'я " користувача%% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Internet Explorer \


3.Знайдіть і виберіть папку Quick Launch, а потім натисніть кнопку Вибрати теку.4.Панель швидкого запуску буде додана ??в панелі завдань Windows близько до області сповіщень. Розблокування панелі завдань клацніть правою кнопкою миші на панелі задач і зніміть прапорець Закріпити панель завдань, щоб перемістити панель швидкого запуску.5.Щоб перемістити панель швидкого запуску ліворуч від панелі завдань поряд з кнопкою Пуск, наведіть всі прикладні програми з Superbar клацнувши правою кнопкою миші на кожній іконі, а потім виберіть команду Вилучити цю програму з панелі завдань .


Перемістіть обидві границі панелі швидкого запуску для дальньої лівою, а, потім знову-контактні додатки на панелі завдань, якщо ви все ще в них потребу.


6.При бажанні,клацніть правою кнопкою миші на порожній простір усередині області швидкого запуску панелі інструментів і зніміть прапорець Назва видалити Швидка формулювання запуску або зніміть прапорець текст видаливши етикетку поруч із ярликів і іконкою в панелі швидкого запуску.Додати іконки та / або посилання на панель швидкого запуску шляхом перетягування панель швидкого запуску у % SystemDrive% \ Users \ ім'я користувача%% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Internet Explorer \ Quick Launch \ папка, видаливши іконку, як при роботі з будь-якими типовими файлами (клацніть правою кнопкою миші на ній, а потім виберіть Видалити).


вимкнути і видалити панель швидкого запуску в Windows 7


Після додавання панелі швидкого запуску в Windows 7 видалити QuickLaunch панель інструментів, просто клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть панелі інструментів , потім зніміть пункт меню панель швидкого запуску. Панель швидкого запуску, буде видалена з панелі завдань і панелі інструментів елемент в папці Панелі інструментів також будуть видалений.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...