Діагностика мережевих проблем простим способом. - все про комп'ютери

загрузка...

Одним з хороших інструментів, включених в Windows Vista — Windows Network Diagnostic Tool. Цей інструмент може допомогти вам з легкістю визначити і вирішити більшість проблем вашої мережі. Вам не потрібно бути фахівцем в комп'ютерних мережах, щоб дізнатися, що трапилося з вашою мережею або інтернетом. Просто запустіть програму, і вона повідомить вам про проблеми, які вона виявить.Компанія Gigabyte випустила материнську плату під назвою Z77X-UD3H.Якщо посомотреть Огляд материнської плати Gigabyte Z77X-UD3H,то вона має довгий список можливостей з новітніми технологіями Intel, серед яких повністю цифрова система живлення, новий 3D подвійний UEFI BIOS, технологія Ultra Durable 4.

У цьому уроці я покажу Вам, як використовувати Windows Network Diagnostics для успішного виявлення проблем з підключенням до мережі або інтернету. Є кілька способів, щоб знайти цей інструмент. Один з них — ідіть Панель управління і в пошуку введіть слово «network». У списку результатів пошуку ви знайдете Network and Sharing Center — мережі та доступ . Під ним ви побачите посилання з ім'ям Виявлення і ремонт мережевих проблем . Натисніть на неї і буде запущена програма Windows Network Diagnostic.
Інший варіант — йдіть Панель управління- />Мережа і Інтернет- />Мережа і комутаційний центр- />Діагностика і ремонт . Крім того, коли ви отримуєте доступ до Мережеві підключення , клацніть правою кнопкою миші на значок мережі і виберіть Діагностика .При запуску Windows Network починається діагностичний процес виявлення проблем з підключенням.Через деякий час інструмент скаже вам, вдалося йому знайти які-небудь проблеми або ні.Коли проблема буде знайдений, Windows Network Diagnostics покаже опис і якщо це можливо запропонує рішення .У наведеному вище скріншоті ви можете побачити проблему з DNS сервера . При натисканні на пропоноване рішення, Windows Network Diagnostics намагається застосувати виправлення, які могли б вирішити цю проблему.Після того, як ремонт закінчений, програма перевіряє, чи вирішено проблему.Як ви можете бачити на скріншоті нижче, у моєму випадку, проблема не може бути виправлена. У цьому випадку, залишився рішення — звернутися до інтернет-провайдеру і повідомити йому про мою проблему.Є багато інших можливих сценаріїв того, що може піти не так з підключенням. Доброю новиною є те, що Windows Network Diagnostics допоможе вам визначити їх протягом декількох секунд за допомогою одного клацання миші.


загрузка...
загрузка...