Що таке кластер мережі? - все про комп'ютери

загрузка...

У мережі кластера,це два або більше обчислювальних пристроїв, що працюють разом для спільної обчислювальної мети.Ці мережі використовують паралельну обробку потужності обчислювальних пристроїв.На додаток до підвищеної обчислювальної потужності, загальні обчислювальні ресурси у кластері мережі також можуть забезпечити масштабованість,високу доступність, відмовостійкі можливості,які повинні бути в одного обчислювального пристрою.Існують три основних типи обчислювальних кластерів: кластери балансування навантаження, кластери високої доступності та високопродуктивні кластери.
Кластери балансування навантаження складаються з двох або декількох обчислювальних систем,які також називаються вузлами.Навантаження на мережу поширюється через ці вузли для збільшення продуктивності мережі.З точки зору користувача,вузли функціонують як єдина комп'ютерна система.
Высокодоступная кластерна мережа забезпечують надмірність у разі апаратного або програмного збою.Вона також згадується як відмовостійкого кластера.Коли обчислювальна система виходить з ладу,її операції передаються на резервний вузол для забезпечення безперервності обчислювальних послуг.
Високопродуктивні кластери використовують обчислювальну потужність декількох вузлів кластера для надання високопродуктивних обчислень.Це дозволяє вузлів працювати разом над проблемою.Часто це гарне рішення для компаній,мережі яких мають високі вимоги до обробки, але мають обмежений бюджет.
Архітектура кластеризації може істотно змінюватися в залежності від мережі і технологій,що використовуються в обчислювальній системі.Існують три основних архітектури кластерів: дзеркальний диск,загальний диск,і нічого спільного з конфігурацією. Дзеркальний диск має кластерну архітектуру і повторює збережені дані додатків для резервного копіювання і зберігання сайтів.Його основною метою є забезпечення високого рівня доступності обчислювальних ресурсів,а також аварійного відновлення в разі деяких типів обчислювальних провалів.
Загальний диск,кластерна мережа використовує центральні вхідні/вихідні (I/O) пристрої,які доступні для всіх вузлів кластера.Як правило,вони використовуються для спільного використання диску для зберігання файлів і баз даних. Деякі загальні конфігурації дисків поширюють інформацію на всі вузли кластера,в той час як інші параметри використовуються для центрального сервера метаданих.

Немає нічого спільного в незалежній архітектурі кластеризації і самодостатніми вузлами.Кожен вузол має свою власну пам'ять і пристрої введення/виведення.Він не забезпечує одночасний доступ до диска з декількох вузлів,тому що тільки одного вузла потрібен одночасний доступ до сховища. Часто кожен вузол цього типу архітектури відповідає за інший набір мережевих завдань.Немає нічого спільного з кластером мережі,які можуть масштабуватися до сотень вузлів і є популярним варіантом у веб-середовищах розробки.


[share-locker locker_id=»68e1500e05676490c» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]

загрузка...
загрузка...