Віддалений робочий стіл у Windows Vista. - все про комп'ютери

загрузка...

Віддалений робочий стіл Windows, сервіс, який дозволить вам отримати віддалений доступ або пульт дистанційного керування системою з іншого комп'ютера. Корисно, коли ви хочете підключитися до вашого домашнього комп'ютера з офісу або ІТ-адміністратор хоче керувати віддаленим комп'ютером, віддалений робочий комп'ютер при цьому ,повинен бути включений або вбудований в сучасні операційні системи Windows включаючи Windows Vista, служба віддаленого управління робочим столом Server Desktop не включена за замовчуванням .


Щоб дозволити Windows Vista, приймати вхідні підключення до віддаленого робочого столу, Вам потрібно включити віддалений робочий стіл.Є три способи, щоб включення і виключення служби віддаленого робочого стола у Windows Vista:


Увімкнути віддалений робочий стіл Windows Vista за допомогою графічного інтерфейсу користувача (GUI)


 • Натисніть на кнопку Пуск, потім відкрийте панель управління для вибору системи аплет. Крім того, клацніть правою кнопкою миші на пункт Комп'ютер і виберіть Властивості, клацніть правою кнопкою миші — вийде контекстне меню.

 • Натисніть на пульті дистанційного керування посилання Настроювання в лівій панелі завдань.


 • Ви побачите вікно Властивості системи з відкритою вкладкою дистанційне керування.


 • Виберіть «Дозволити з'єднання комп'ютерів з будь-якою версією віддаленого робочого столу (менш безпечний)» або «Дозволити підключення тільки від комп'ютерів з віддаленим робочим столом з мережевої аутентифікації (більш безпечний)». Якщо ви використовуєте Windows Vista RD,то для ініціювання сеансу віддаленого робочого столу, ви можете вибрати більш пізній варіант. Якщо ви використовуєте не ОС Vista,а такі, як Win XP . См. нижче примітка для більш докладної інформації.

 • натисніть на кнопку " Вибрати користувачів. Ви повинні вибрати всіх звичайних користувачів, яким ви збираєтеся надати права на віддалений вхід в систему , щоб одержати віддалений доступ або керування комп'ютером.

 • У діалоговому вікні Вибір користувачів, натисніть на кнопку Додати.

 • Введіть ім'я користувача, якому ви хочете надати віддалений доступ до робочого столу, а потім натисніть кнопку ОК.

 • Повторіть вище крок 2, щоб додати більше користувачів.

 • Натисніть на кнопку OK двічі, щоб зберегти налаштування.

 • Включення в Windows Vista віддаленого робочого столу за допомогою групової політики


  Щоб включити функцію віддаленого робочого столу, перейдіть до наступної теки в локальній політиці комп'ютера або домену групової політики (для всієї активної мережі Directory, і машина Windows Vista для цього потрібно встановити процес файлів шаблонів:


  Конфігурація комп'ютера Адміністративні шаблони Компоненти Windows Служби терміналів Сервер терміналів Підключення


  На місці, знайти політику під назвою Дозволити віддалене підключення з допомогою служб терміналів і встановити його на Enable.


  Для роботи потрібне використання RDP версії 6 і НОА, перейдіть до наступної теки в локальній політиці комп'ютера або домену групової політики (обмеження і функцій ж, як і вище):


  Конфігурація комп'ютера Адміністративні шаблони Компоненти Windows Служби терміналів Сервер терміналів Безпека


  В папці, пошук Вимагати автентифікації користувачів з використанням RDP 6.0 для віддалених з'єднань і встановіть його на Enable.


  управління доступом користувачів до системи Vista, через віддалений робочий стіл, ви можете додати авторизованих користувачів Користувачі групи віддаленого робочого столу на локальному комп'ютері, а ті,кому відмовлено в доступі повинні бути вилучені зі списку.


  Увімкнути віддалений робочий стіл у Windows Vista через реєстр


 • Відкрийте редактор реєстру.

 • Перейдіть перейдіть до наступного розділу:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM ControlSet001 Control Terminal Server


 • Знайдіть підрозділ fDenyTSConnections, змініть DWORD значення 0.

 • Для забезпечення використання RDP 6.0 і НОА, перейдіть до наступного розділу реєстру:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM ControlSet001 Control Terminal Server WinStations RDP-Tcp


 • Знайдіть підрозділ UserAuthentication, також змініть DWORD значення 1.

 • Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

 • Після включення або виключення віддаленого робочого столу, Windows Vista буде автоматично відкривати необхідні порти в брандмауері Windows, щоб приймати будь-які вхідні підключення до віддаленого робочого столу.


  Примітка: автентифікацію на рівні мережі (NLA) являє собою новий протокол віддаленого робочого столу для забезпечення безпечних з'єднань, де NLA буде проводити аутентифікацію користувача до повного встановлення підключення до віддаленого робочого столу. З допомогою цієї функції Remote Desktop використовується менше ресурсів на віддаленій машині під час початкового стану підключення, і допомагає запобігти RDP атаки і відмова в обслуговуванні. НОА вбудований у Windows Vista для клієнтів віддаленого робочого столу, версію клієнта служб терміналів. Підключення до віддаленого робочого столу (клієнта служб терміналів 6.0) можна завантажити і встановити для Windows XP SP3 машин.  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
  загрузка...
  загрузка...