Windows Update Помилка 0x80072ee2. - все про комп'ютери

загрузка...

Комп'ютер одного під управлінням Windows 7 був нещодавно інфікований руткіт TDSS в результаті чого почалося перенаправлення на всіх браузерах на афілійовані сайти. Проблема в тому,що перенаправляє відома нам усім пошукова система Google і питання був фіксованим саме в той час.Мій друг зв'язався зі мною і попросив допомоги, тому що Windows Update більше не працює. Всякий раз, коли використовується Windows Update,він буде працювати протягом тривалого часу і в результаті в кінці відобразить помилку 0x80072ee2.


Швидкий пошук інформації в Інтернеті показав, що це повідомлення про помилку 0x80072ee2,було пов'язано з проблемою підключення до серверів Windows Update.Пропоновані виправлення:
•Перевірка брандмауера, щоб переконатися, що Windows Update сервери не були заблоковані.
•Перевірка хост файл, щоб переконатися, оновлення Windows серверів не були перенаправлені
•Тестування підключення до серверів Windows Update, завантаживши файл звідти.
•Запуск команди Ipconfig / flushdns в командному рядку.
•Додавання оновлень Windows серверів в довірену зону в Internet Explorer
•Додавання Windows Update проксі-сервера в список виключень в Internet Explorer
•Зміна параметра MTU маршрутизатора.Жодна з цих пропозицій не допомогли вирішити проблеми підключення. Помилка 0x80072ee2 була показана після всіх спроб.Перше, що слід зробити при зустрічі з такою помилкою 0x80072ee2 Windows Update подивитися на файл Windowsupdate.log в папці Windows. Цей документ містить журнал, який перераховує всі спроби з'єднання, звіти про стан і повідомлення про помилки, які виникають при спробі підключитися до Windows Update.Windowsupdate.log була знайдена посилання на проксі-сервер. Це це було дивно, тому що не проксі-сервер був використаний для підключення до Інтернету і не проксі-сервер був налаштований в Internet Explorer.Виявилося, що Windows Update використовує свій власний проксі-сервер, який встановлений в реєстрі Windows. Ось кроки, про те, як змінити проксі-сервер, який використовується для підключення до Windows Update (рішення для Windows 7).Відкрити командний рядок з меню «Пуск». Знайдіть командну рядок меню Пуск Windows, клацніть правою кнопкою миші і виберіть Запуск від імені адміністратора.Введіть [Netsh], або [WinHTTP] в командному рядку, що б екран виглядав потім так як на скріншоті нижче.


Тепер введіть команду [import proxy source=ie ]. Це буде імпортувати налаштування проксі Internet Explorer, що означає прямий доступ до Інтернет без проксі, якщо сервер не налаштований або проксі-сервер, який використовується для підключення до Інтернету.Це має вирішити проблеми з підключенням до Windows Update, якщо проксі-сервер був проблемним. WinHttp також може бути використана для встановлення конкретного проксі-сервера за допомогою набору командѕ адреси проксі-сервера [set proxy address]. Може знадобитися перезавантажити комп'ютер для зміни установок ,та ще можете вбити процес explorer.exe і перезавантажити комп'ютер.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...