Розширення і підвищення функціональності для CCleaner CCEnhancer. - все про комп'ютери

загрузка...

Є гарна новина для користувачів утилітою очищення системи CCleaner ! Тепер Ви можете додати підтримку понад 270 нових програм у CCleaner. CCEnhancer це невелика утиліта, яка додає підтримку для більше 500 нових програм у популярній програмі CCleaner. Інструмент CCEnhancer використовує систему winapp2.ini , побудовану на CCleaner,що дозволяє легко додавати нові правила і визначення для програми. Правила були взяті в основному з джерел форумів підтримки Piriform,і з декількох інших місць по всьому Інтернету. Безпосередньо скачати файл winapp2.ini тут.

Інструкція по установці доповнення CCEnhancer :
Фактичний файл, що містить визначення не входить в програму, замість цього,скачайте програму CCEnhancer,натисніть Download Latest та інструмент автоматично завантажує останню версію визначення. Якщо CCEnhancer не може знайти файл CCleaner.exe , вам потрібно відкрити діалогове вікно і вибрати сторінку самостійно.Що нового:CCEnhancer стала більш корисною для просунутих користувачів, яким зручно працювати з файлами winapp2.ini. Версія 3.0 тепер має функцію налагодження, що дозволяє сканувати ваш CCEnhancer визначення сотні можливих синтаксичних помилок. CCEnhancer 3.0 може одночасно оновити кілька установок CCleaner, має кращу портативну підтримку CCleaner і навіть підтримує BleachBit. Повний список змін:
Механізми виявлення стали краще.
Покращена підтримка портативних CCleaner.
Є підтримка BleachBit (Windows) .
Додано правило відладчика winapp2.ini
Поліпшений користувальницький інтерфейс. Можна змінити.
Одночасно можна оновити кілька файлів winapp2.ini .
Оновлено переклад програми до останньої версії.Версія CCEnhancer 3.0.1:CCEnhancer 3.0.1 різко змінила переклади. На жаль, деякі користувачі не змогли отримати свої мовні налаштування для збереження правильної роботи утиліти, з-за проблем з кодуванням Юнікод . Тепер це виправлено і оновлена багатомовна версія CCEnhancer


Відмова від відповідальності:
Записи, створені цим інструментом не підтримуються Piriform, творцями CCleaner. Цей інструмент призначений для використання на свій страх і ризик, так як ці записи були створені і випробувані користувачі форуму CCleaner, Piriform не може нести відповідальність за будь-яку шкоду, заподіяну в результаті роботи утиліти. Якщо ви знайшли погані запису, будь ласка, повідомте про це мені по електронній пошті, і я розгляну це питання. CCleaner, Piriform CCleaner і логотип є зареєстрованими товарними знаками ТОВ Piriform Всі права захищені.При правильному використанні, що ви повинні побачити більше програм в меню CCleaner, як показано на малюнку вище.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...