Створення завантажувальних USB дисків PeToUSB 3.0.0.7. - все про комп'ютери

загрузка...

Програма для форматування і створення завантажувальних USB накопичувачів.PeToUSB це невелика, проста, легка у використанні, елегантна і надійна Win32 GUI додаток для форматування і створення завантажувальних USB флеш-дисків і USB жорстких дисків з можливістю копіювання з BartPE / WinPE . Є варіанти для резервного копіювання / відновлення MBR на пристрій.


PeToUSB не робить пристрій DOS завантажувальним, воно робить його завантажувальним XP (а саме: завантажувальний код буде виглядати NTLDR).Щоб зробити завантажувальний флеш-накопичувач USB від нього вимагається бути відформатованим в FAT16, розділи будуть зроблені завантажувальними і сектора будуть мати обсяг завантаження ID і встановлені на 0x80. Якщо все це робиться UFD повинен бути завантажувальним на будь-якій системі, BIOS може завантажитися з USB-HDD. Деякі таблиці UFDs розділів були встановлені в початкове зміщення 32 сектора,але це не буде завантажувальним під USB-HDD. Схоже, що USB-ZIP вимагає цього, USB-HDD вимагає компенсувати 63 сектор.
Якщо ваш UFD має звичай після завантаження формату, то або ваш UFDs чіпсет здатний через BIOS вийти на систему, яку ви намагаєтеся завантажити, або набір incorerectly або не може завантажитися з флеш-накопичувача USB.PeToUSB робить більше, ніж просто зробити завантажувальний флеш-накопичувач USB. Він буде копіювати всі файли з успішних BartPE , флеш-пам'яті. Все, що залишається для вас ,це зробити завантаження системи.
Деякі ключові особливості PeToUSB:
PeToUSB переписує код MBR на випадок його пошкодження.
• Ця опція може бути відключена при бажанні.
• на знімних носіях, розділ повністю переписаний.
• Резервне копіювання і відновлення MBR.
• Перегляд інформації про диск.
• Призначення букви диска.
• Автоматичне повідомлення про пристрої / видаленні.
• Підтримка WinPE.
Вимоги PeToUSB:
PeToUSB вимагає близько 3 Мб оперативної пам'яті для запуску.
• USB Disk мінімальний розмір 256 Мб (в залежності від розміру PE складання)
Що нового в цій версії PeToUSB 3.0.0.7:
•Виправлена помилка, коли програма стикається з переповненням буфера при запуску на деяких системах. Це відбувалося, коли розширені розділи на диску зроблені в кількості більше 4.


Скачати БЕЗКОШТОВНО PeToUSB 3.0.0.7 можна за наступним посиланням PeToUSB .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...