Швидкий пошук і доступ до закладок Neat Bookmarks для Chrome. - все про комп'ютери

загрузка...

Якщо ви хочете мати прямий доступ до закладок в браузері Google Chrome вам необхідно або використання інструментів меню для відображення панелі закладок, або встановити розширення, яке забезпечує прямий доступ до закладок що зберігаються у веб-браузері.


Розширення Neat Bookmarks потрапляє в останню категорію і додає значок в адресному рядку браузера Chrome, який забезпечує прямий доступ до всіх закладок що зберігаються у веб-браузері.Натисніть на значок відображається дерево меню закладок і форма пошуку на вершині. Пошук відбувається в реальному часі і відображає відповідні закладки тільки в дереві меню.Акуратні закладки, дерево меню закладок. Закладки можуть бути завантажені, як будь-які інші посилання браузері. Клацніть лівою кнопкою миші відкривається обрана закладка в активній вкладці, клацання середньою кнопкою миші в новій вкладці. Клацніть правою кнопкою миші виходить контекстне меню з тими ж опціями, а також варіанти для завантаження у вікні закладок в режимі інкогніто (Private Browsing), а також відредагувати або видалити. Двічі клацніть на папці відкриваються всі закладки з цієї папки в нових вкладках.Neat Bookmarks запам'ятовує останній пошук і позиції в меню закладок. Натисніть на значок відображається останній стан, навіть після перезапуску браузера. Розширення Neat Bookmarks підтримує кілька сполучень клавіш для швидкого переміщення в дереві закладок. Наприклад, можна швидко перейти до закладки, ввівши перші літери у швидкій послідовності. Можна також використовувати клавіші керування курсором на клавіатурі для навігації по меню дерева закладок.Розширення Neat Bookmarks має п'ять варіантів:
•Popup залишається відкритим при відкритті (лівою кнопкою миші) закладки
•Середня кнопкою миші або натисніть управління і закладка відкривається в новій вкладці замість переднього плану)
• Закрийте непотрібні закладки при відкритті папки
•Дисплей видає підтвердження при відкритті багато закладок з папки
•Пам'ятає попередній стан (положення прокрутки і відкритих папок)Neat Bookmarks має кілька переваг порівняно з іншими варіантами доступу. Він використовує лише невеликий значок в барі адресного рядка,але і пропонує складний пошук і запам'ятовує останні використані закладки.Завантажити та встановити розширення Neat Bookmarks Chrome , можна за наступним посиланням Neat Bookmarks .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...