Програма для обробки відео Movavi Video Suite - все про комп'ютери

загрузка...

Для редагування відео зовсім не обов'язково бути професіоналом і володіти дорогим. Компанія Movavi розробляє інструменти, з допомогою яких будь-який починаючий користувач зможе швидко реалізувати свої задуми, у тому числі змонтувати якісне відео. Для цього призначена програма Movavi Video Suite.


Зміст • 1 Як обробляти відео в програмі Movavi

 • 1.1 Робота з файлами


 • 1.2 Переходи


 • 1.3 Текст і стікери


 • 1.4 Незвичайні інструменти


 • 1.5 Збереження


 • Як обробляти відео в програмі Movavi


  Movavi Video Suite – це пакет програм, за допомогою яких легко записати і потім змонтувати відеоролик. Також можна відразу приступити до обробки відео, відкривши розділ «Редагування відео».


  Робота з файлами


  У програмі зручно реалізована робота з файлами. Так, щоб додати відео і фото в проект, досить перенести їх на тимчасову доріжку. Фрагменти можна змінювати, перетягуючи їх за допомогою миші. Для зменшення тривалості елемента, просто перетягніть його краю. Щоб склеїти два елемента, досить помістити їх поруч один з одним. Якщо хочете розрізати відео, клацніть мишею в передбачуване місце розриву і натисніть на кнопку з ножицями.


  Переходи


  У бібліотеці програми міститься великий набір переходів, які дозволять вам позбавити відео від різких «стрибків» між фрагментами. Для переходу застосування виберіть потрібний шаблон і перетягніть в місце з'єднання двох елементів.


  Переходи забезпечать плавне відтворення відео


  Текст і стікери


  Додавання красивих написів і стікерів дозволить прикрасити ваше відео і підкреслити важливі моменти. Перейдіть у вкладку «Титри», виберіть шаблон з бібліотеки програми і перетягніть на таймлайн. Налаштуйте положення на сторінці і вкажіть сам текст. Це можна зробити у вікні попереднього перегляду.


  Зробіть ролик більш інформативним, додавши в нього титри


  У програмі також можна додавати цікаві стікери з бібліотеки


  Незвичайні інструменти


  Крім базових завдань, в редакторі відео Movavi Video Suite можна використовувати хромакей, застосувати стабілізацію і накласти цензуру. Ці інструменти навряд чи будуть використовуватися вами на постійній основі. Однак, якщо ви захочете зробити щось незвичайне, наприклад, замінити фон або стабілізувати відео з екшн-камери, то без праці зможете це зробити.


  Зберегти


  У збереженні немає нічого складного: натискаєте кнопку «Зберегти» і задаєте параметри. Якщо за підсумком формат не підійшов, а проект ви видалили, використовуйте конвертер відео, який входить в пакет програм Movavi Video Suite.

  загрузка...
  загрузка...