Налаштування іконок на комп'ютері Mac. - все про комп'ютери

загрузка...

Використання власних значків завжди було простим способом «оживити» свій Mac — Mac OS X! OS X нарешті, зробили красиві іконки. Адже це так просто змінити значки, яким завжди дивуються інші користувачі Mac і захоплюються нашими значками.


Завтра буде новий день! Так виглядають папки користувача :Зверніть увагу на папку для блогу — великий вантажівка .Свого роду шикарний, чи не так?


Перший крок до користувальницьких іконок є їх завантаження.Можна отримувати безкоштовні зображення з InterFace.com у швидкому веб-пошуку будуть з'являтися сайти, що пропонують безкоштовні іконки. (Iconfactory робить деякі досить гарячі значки!)Набори іконок, як правило, пропонуються в якості дуже маленьких архівів (химерне слово для стислих файлів). Відкрийте архів, і ви отримаєте звичайну папку з іконками.Tiger папки.


Якщо натиснути на ці зображення ,то зазвичай нічого не відбувається. Вони або порожні папки, або вони мають расшиерние ICO. Щоб їх реально використовувати, виберіть їх за допомогою одного кліка, а потім виберіть «Інформація» в меню Файл (або натисніть Ctrl або CMD-я). Get Info команда дасть вам інформацію, що ви хочете знати про вашому значку файлу — це виглядає приблизно так:Натисніть на значок у верхньому лівому куті, щоб вибрати його і зробити його світиться слабким синім поаменем.Тепер, коли іконка обрана, використовуйте меню Правка — Копіювати, щоб скопіювати його в буфер обміну (або натисніть команду з ключами).Потім відкрийте файл або папку, яку потрібно настроїти, клацніть по його іконці і виберіть «Інформація» в меню «Файл». Виберіть значок у верхньому лівому куті, а потім виберіть Вставити з меню Правка, щоб вставити ваші фантазії нового значка замість старого.Якщо ви хочете повернутися до класичного Aqua, виберіть з меню Редагувати, Вирізати, користувальницький значок зникає.


Але як щодо фантазії значка корзини,який ви завантажили в наборі? Зламати його складно ,але він може бути безпечно виконаний з CandyBar.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...