Як видалити помилку apphelp.dll. - все про комп'ютери

загрузка...

Що таке apphelp.dll? Файл apphelp.dll належить системі Microsoft Windows і відомі причини відсутнього або не знайденого файлу можуть бути з-за помилок DLL,тому,що шкідливі програми зруйнували файл apphelp.dll.Модуль apphelp.dll пов'язаний з операційною системою Microsoft Windows.Найбільш поширений розмір файлу apphelp.dll 126,976 байт.Ви також можете знайти цей файл розміром 150,016 і 124,928 байт.
Файл apphelp.dll як відомо, створюється в таких файлах:

%AppData%чат игрсуперзвезда racingapphelp.dll
%AppData%login kingapphelp.dll
%CommonAppData%apphelp.dll
%CommonAppData%pinnaclepixieapphelp.dll
%FontsDir%apphelp.dll
%ProgramFiles%c-mediawin_meapphelp.dll
%ProgramFiles%pdf995apphelp.dll
%ProgramFiles%granado espadaapphelp.dll
%ProgramFiles%шлюзпитания managementapphelp.dll
%ProgramFiles%gatewayhpaapphelp.dll
%ProgramFiles%driverguide cdfileshtmlapphelp.dll
%ProgramFiles%shawinapphelp.dll
%ProgramFiles%skyline erraexplorerapphelp.dll
%ProgramFiles%\підтримки xerox centreapphelp.dll
%System%apphelp.dll.exe
%System%okapphelp.dll
%System%enginesapphelp.dll
%Temp%apphelp.dll
%Temp%doc2pdf_com_trialapphelp.dll
%Temp%wsapphelp.dll
%Temp%
etscreen
etscreen4apphelp.dll
%Temp%kpninstallapphelp.dll
%Temp%fglclienttempapphelp.dll
%Windir%apphelp.dll
%Windir%driver cacheapphelp.dll
%Windir% emp01apphelp.dll
%Windir% emppowerplugs3denhancedpresentationapphelp.dll
c:clippad995apphelp.dll
c:zip995apphelp.dll
c: empqremoveapphelp.dll
c:plantvisorservercomponentsapphelp.dll
c:iprtboxapphelp.dll
c:conshsapphelp.dll


Примітки:


 • %AppData% — це змінна, яка вказує на папку, яка служить в якості загального сховища для даних програми.Як правило має шлях C:Documents і Settings[ім'я користувача]Application Data.

 • %CommonAppData% — це змінна, яка вказує на папку, в якій зберігаються дані для всіх користувачів. Як правило,це шлях C:Documents і SettingsAll UsersApplication Data.

 • %FontsDir% — це змінна, яка вказує на віртуальні папки,які містять шрифти.Як правило,це шлях C:WindowsFonts.

 • %ProgramFiles% — це змінна, яка вказує на Папку Програми на вашому комп'ютері. Як правило, це шлях C:Program Files.


 • %System% — це змінна, яка посилається на ваш фальцовщик системѕ.За замовчуванням,це шлях C:WindowsSystem32 для Windows XP і Windows Vista.

 • %Temp% — це змінна, яка відноситься до тимчасової папки.Як правило,це шлях C:Documents і Settings[ім'я користувача]Local SettingsTemp

 • %Windir% є змінною і вказує на папку, де встановлена ОС Windows на вашому комп'ютері. За замовчуванням, це шлях C:Windows для Windows XP і Windows Vista.

 • Звіти Dependency Walker,відсутній файл apphelp.dll. Що робити.


  Примітка: Dependency Walker - це виконуваний файл і вільна програма,яка використовується для списку імпортованих та експортованих функцій.


  У більшості випадків, ви можете спокійно ігнорувати такі помилки.Файл apphelp.dll використовується в Windows XP для функцій сумісності додатків.Файл apphelp.dll використовується тільки в Windows XP і версій вище. Як правило, ця помилка apphelp.dll виникає на попередніх версіях Windows (Windows 95/98/2000/ME), якщо встановлений Internet Explorer версії 6.0.Internet Explorer 6.0 встановлює файл,званий shwapi.dll який,як відомо,має навантаження на файл apphelp.dll.Вище зазначене повідомлення про помилку з'являється,тому що shwapi.dll не зміг знайти файл apphelp.dll в операційній системі Windows XP.Це абсолютно нормальна поведінка, оскільки файлу apphelp.dll немає в цих старих версіях Windows.


  Помилка apphelp.dll


  Коли ви спробуєте відкрити утиліту Диспетчер Пристроїв на комп'ютерах з Windows,ви можете отримати повідомлення про помилки, схожими на ті, що перераховані нижче:


 • " Файл apphelp.dll відсутній"

 • Або


 • "Файл apphelp.dll не знайдений"

 • Як правило, "pphelp.dll відсутня або apphelp.dll не знайдений" помилки трапляються,коли відсутня DLL-файл на вашому комп'ютері, або якщо він пошкоджений.Виконайте наступні кроки, щоб виправити помилки "apphelp.dll не знайдено, або apphelp.dll відсутній" :


  Скачайте відсутній файл apphelp.dll з Інтернету


  Коли ви стикаєтеся з помилками відсутній або не виявлений файл apphelp.dll спочатку визначте,чи є файл на вашому жорсткому диску,чи ні.Щоб зробити це, ви можете використовувати вбудовану утиліту Пошук.Якщо результати пошуку підтвердилися,що файл apphelp.dll відсутня,завантажте файл з надійних онлайн джерел безкоштовних DLL каталогів і збережіть файл у папку C:WindowsSystem32 .Після того як ви зберегли файл, виконайте наступні кроки, щоб зареєструвати DLL:


 • Натисніть кнопку Пуск і натисніть кнопку Виконати.

 • Далі,у полі Відкрити введіть команду,перераховану нижче, і натисніть кнопку Enter, щоб зареєструвати DLL.regsvr32 apphelp.dll

 • Виконайте сканування системи на наявність шкідливих програм


  Відсутній або не знайдений файл викликає помилки DLL,які можуть виникнути,коли файл знаходиться на локальному комп'ютері,а додатки,для яких він необхідний не змогли знайти або отримати доступ до файлу DLL.Зазвичай це відбувається, коли DLL-файл пошкоджений.Найбільш поширеною причиною корупції DLL-файлів — інфекції шкідливих програм.Шкідливі програми, свідомо додають нові або видаляють коди з ваших DLL-файлів, таких як apphelp.dll і ушкоджують їх.Видалення файлу і поява apphelp.dll помилки із-за шкідливих програм,таких як віруси, черв'яки, трояни,запустіть сканування всієї вашої системи на наявність шкідливих програм,використовуючи передові захисні засоби,такі як Antivirus Plus і StopZilla.  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
  загрузка...
  загрузка...