Поради для власників MacBook Air. - все про комп'ютери

загрузка...

MacBook Air просто може бути найбільшим ноутбуком, коли-небудь зроблених,тому що він надзвичайно легкий, потужний, володіє дивовижною життям батареї, і має всі пакети,доступні в упаковці. Щоб отримати абсолютну більшість з цих чудових функцій чудового Mac вам потрібно запустити ці чотири (ну, технічно шість) важливих ради, які охоплюють те, що я звичайно рекомендую кожному власнику MacBook Air.


Якщо ви тільки що купили новий MacBook Air вперше або у вас був давній MacBook Air,з цими порадами ви отримаєте виглядати краще дисплей, більше екран ,кращу тривалість роботи батареї, продуктивність і краще звернення з обмеженою ємністю, пропоновані через надшвидкий flash-накопичувач.


Зміст • 1 1.Перевірте панель і калібрування кольору


 • 2 2:Максимізувати використання екрану з додатками в повноекранному режимі і приховування Dock


 • 3 3:Дізнайтеся 2 простих трюку,щоб максимально збільшити термін служби батареї


 • 4 4:Покладайтеся на дешеві зовнішні сховища для медіа і резервних копій

 • 1.Перевірте панель і калібрування кольору


  Скористайтеся моментом, щоб перевірити налаштування внутрішнього дисплея виробником MacBook Air,потім,відкалібруйте монітор, якщо у вас є панель LG. Це не означає, що деякі панелі поступаються іншим,вони все відмінно працюють,це просто питання колірного профілю, який використовується за замовчуванням. Моделі MacBook Air оснащені дисплеями від компанії Samsung, і здається,колірний профіль за замовчуванням краще, ніж моделі MacBook Air, які поставляються з LG панелями, які виглядають значно краще після запуску калібрування.


  найшвидший спосіб перевірити вашу панель виробника через термінал, що знаходиться в /Applications/Utilities. Запустіть термінал і вставити наступне в командному рядку:


  ioreg-lw0 | grep IODisplayEDID | sed "/[^<]*


  Якщо ви бачите щось з префіксом "LP" ,значить у вас панель відображення, яка повинна бути вручну відкалібрована, щоб виглядати краще.


 • Відкрийте системні налаштування, знайдіть їх ? Apple меню, і виберіть "Відображення".

 • Виберіть вкладку "Кольору" і натисніть кнопку "Калібрування", а потім встановіть прапорець "Експертний режим", щоб отримати кращі результати.

 • Ефект дуже складно продемонструвати на знімку екрана, тому що зображення не несуть профілі відображення,тому вам дійсно треба перевірити себе і виконати настройку за допомогою калібрування (чи використовувати готові колірні профілі для дисплеїв LG ), щоб побачити помітну різницю,наскільки це тільки можливо. Суть в тому, що після правильної калібрування кольору,екран MacBook Air буде виглядати яскравіше і контраст буде зростати, що зробить дисплей виглядає з значними поліпшеннями.  Калібрування дисплея в "Експертному режимі" займає всього хвилину або дві, тільки не забудьте відкалібрувати кольору і яскравість в нейтральному освітленні , щоб отримати кращі результати.


  2:Максимізувати використання екрану з додатками в повноекранному режимі і приховування Dock


  Приймаючи програми full screen і роблячи кращі менших розмірів на екрані MacBook Air, що особливо важливо на 11? моделях,це як і раніше має хороші переваги і на 13? Air. Просто перемкніть кнопкою «Повний екран» в кутку в більшості додатків і це все, що потрібно, або задайте сполучення клавіш для цієї мети, якщо це Ваші уподобання.  Коли не працює повний екран, має автоматичне приховування Dock ,є ще один чудовий спосіб заощадити екран. Все, що необхідно що б добитися цього, натиснути комбінацію клавіш Command Option D і Dock буде автоматично зникати і з'являтися знову, коли ви наводите курсор поруч з ним. Або ви можете перемикати його в налаштуваннях Dock самі.  3:Дізнайтеся 2 простих трюку,щоб максимально збільшити термін служби батареї


  MacBook Air отримує батарею,яка сама по собі досить потужна, але щоб отримати абсолютну перевагу роботи батареї,вам потрібно зосередитися на двох речах:


 • Управління яскравістю екрану на прийнятному рівні, в кращих батареях доходить до 65% яскравості.

 • Продовжуйте активно працюючі додатки призводити до мінімуму для довголіття акумулятора.

 • Для досягнення найкращих результатів, йдіть з 50% (або менше), яскравістю екрана, і виходите з кожного додатка, яке не є необхідним в даний момент. Простий трюк для останнього є використання функції DIY quit , а потім вибірково зробити запуск однієї програми або двох,щоб отримати роботу, зберігаючи фонової активність до мінімуму.


  Хочете ще краще батареї? Виконайте деякі інші поради для збільшення терміну служби батареї, актуальних для всіх MacBook Air, Pro Retina. І не забудьте оновити систему до OS X Mavericks, коли це можливо, тому що вона має деякі серйозні особливості підвищення терміну служби акумулятора.


  4:Покладайтеся на дешеві зовнішні сховища для медіа і резервних копій


  Мабуть, єдина слабкість MacBook Air-це розмір вбудованої SSD-пам'яті, яка може бути неадекватною,порівняно з ноутбуками, які використовують старомодні жорсткі диски. На щастя, дешеві зовнішні запам'ятовуючі пристрої — це норма, і дуже легко збільшити обсяг з швидким, як блискавка, з доступним вбудованим диском і портативними зовнішніми рішеннями.


  Власники 13? моделей повинні витратити трохи, щоб придбати значну SD-карту з пристойною ємністю, яка красиво вставляється защипами в кард-рідер і додає багато місця в пам'яті за мізерну ціну, що робить її прекрасним місцем для зберігання медіа файлів, фільмів, фотографій,файлів завантаження і інших речей, які не обов'язково повинні бути на основному диску. На жаль, власники 11? Air не отримають SD-карту, тому зовнішні micro USB Flash drive можуть зробити гідний компроміс і раніше залишаються досить маленькими,навіть якщо вони не стирчить USB слоті.


  Говорячи про зовнішній зберіганні, візьміть великий зовнішній портативний диск і створити розділ на ньому,який буде служити в якості загального використання носія і Time Machine. Це дозволяє використовувати один привід для резервного копіювання і зберігання файлів і уникнути сплутування кабелів,якщо ви в дорозі або поставили на MacBook Air на робочий стіл.

  загрузка...
  загрузка...