Abbyy FineReader Professional v9.0.724 Російська Версія. - все про комп'ютери

загрузка...

Версія ABBYYFineReader v9.0.724 ProfessionalEdition поєднує в собі неперевершену точність розпізнавання, простоту використання і широкий діапазон налаштувань. Підвищено якість розпізнавання сервіс та документів, сканованих з низьким дозволом, на новий рівень виведено розпізнавання зображень, отриманих за допомогою цифрової камери.Новий швидкий режим розпізнавання ABBYY FineReader v9.0.724 Professional Edition дозволяє в кілька разів прискорити обробку якісно віддрукованих документів. Реалізовано автоматизоване виконання типових задач розпізнавання, в тому числі і за власними сценаріями. Швидше і точніше стало перетворення PDF-файлів, додана функція захисту PDF-файлів паролем. Тепер у комплект постачання системи входить утиліта для розпізнавання скріншотів.
Системні вимоги для установки ABBYY FineReader v9.0.724 Professional Edition — Процесор Intel® Pentium®/Celeron®/Xeon™, AMDK6/Athlon™/Duron™/Sempron™ або сумісні процесори з тактовою частотою 500 МГц;Операційна система Microsoft® Windows® Server 2003/XP/2000;Об'єм оперативної пам'яті не менше 128 МБ;Вільне місце на жорсткому диску не менше 350 МБ;Відеоадаптер і монітор з роздільною здатністю не менше 800х600 пікселів;бажано мати TWAIN-сумісний сканер, цифровий фотоапарат або факс-модем.


Основні можливості ABBYY FineReader v9.0.724 Professional Edition


Інтелектуальна система оптичного розпізнавання ABBYYFineReader v9.0.724 – ідеальне рішення для тих, кому потрібен найвищий рівень точності розпізнавання і збереження оформлення. ABBYYFineReader v9.0.724 переводить паперові документи, PDF-файли і цифрові фотографії документів в редагований електронний формат з повним збереженням зовнішнього вигляду. Отримані результати ви можете редагувати, відправляти по електронній пошті, публікувати в інтернеті або зберігати у форматі PDF.


Відмінна якість розпізнавання і точне збереження оформлення


Розпізнавання цифрових фотографій документів


Точне і швидке перетворення PDF-файлів


Створення PDF-файлів, захищених паролем


Створення PDF-файлів з тегами


Автоматична обробка документів


Розпізнавання багатомовних документів


Збереження результатів


ABBYYScreenshotReader


Інтеграція з MicrosoftWord


Многоколоночный WYSIWYG-редактор


Повнотекстовий морфологічний пошук


Розпізнавання штрих-кодів


Інструменти для розбиття зображення


Простота у використанні


Мова інтерфейсу: ENG/RUSP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...