Kit оптимізація Netbook для Firefox. - все про комп'ютери

загрузка...

Більшість нетбуків і досить багато інших — в основному мобільних пристроїв працюють на низькому дозволі,робочий стіл користувача може працювати з більшою роздільною здатністю, в основному це тому,що екран не є достатньо великим для деяких додатків.


Ширина, як правило, не проблема, висота. Більшість веб-сайтів, наприклад, оптимізовані для ширини близько 1000 пікселів зверху,у нетбуків можна поставити 1024 стандартну ширину. На багатьох пристроях висота всього 600 пікселів, тому потрібно багато прокручувати вниз на багатьох сайтах.Firefox користувач Nawoa нещодавно створив комплект оптимізації нетбуків , який складається з десяти Firefox доповнень для оптимізації і використання Firefox на нетбуках.


Комплект нетбук оптимізації.Доповнення колекції можна розділити на дві групи: доповнення,які можуть змінити зовнішній вигляд Firefox, в основному за рахунок скорочення простору екрану для панелей інструментів і меню Firefox, а також додаткові, які розширюють функціональні можливості браузера.У першій групі, перелічені додатки здатні контролювати наявність заголовка, рядка стану, щоб зменшити розмір меню і об'єднати адресний рядок і рядок пошуку, об'єднати бар прогресу і адресний рядок, кнопки додавання нових панелей інструментів, які пропонують додаткові функціональні можливості на панелі інструментів Firefox, у тому числі можливість швидкого перемикання зображення і вбудоване зміст завантаження.Друга група складається з AdBlocker для прискорення часу завантаження, URL підказки, пропозиції альтернативного способу перевірки URL-адреси в браузері (без StatusBar), доповнення, які відключають Backspace навігацію, доповнення, гладкою прокрутки сторінок,прокрутка і меню редактора, щоб додати або видалити меню, з допомогою веб-браузера.Доповнення є корисними для скорочення розміру екрана з вимогами веб-браузера. Крім того, вони пропонують ряд особливостей, які підвищують загальну працездатність користувачів.Оптимізація нетбуків Kit можна знайти на Mozilla Firefox . Firefox користувачі, які не хочуть, щоб встановлювалися всі десять доповнень,можуть індивідуально подивитися їх на Massive Extender, щоб встановити ті,які їм потрібні.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...