Випробування сайтів в різних версіях Internet Explorer. - все про комп'ютери

загрузка...

Веб-майстрам доводиться складно протестувати свій сайт в різних версіях Microsoft Internet Explorer через нездатність це зробити,веб-стандарти та зміни в різних версіях, які роблять надзвичайно важким код веб-сайту, який виглядає однаково в кожній версії Internet Explorer. Тестування веб-сайтів в різних версіях не так просто, тому що тільки одна версія Internet Explorer може бути встановлена відразу на операційній системі.


Деякі веб-послуги, такі як Browsershots, автономні версії або віртуалізація були використані для тестування сайтів в різних інтернет-версіях Explorer. Це може бути справою минулого , якщо використовувати IE Tester , автономне додаток, яке надає доступ до рендерингу і движка javascript Internet Explorer 8 Beta 1, Internet Explorer 7, Internet Explorer 6 і Internet Explorer 5.5.Вкладка інтерфейсу «Основні» зроблена на основі браузера при умові, що може відображати сайт з допомогою різної версії Internet Explorer в основі на вкладці. Він поставляється з кількома додатковими функціями, такими як кнопки назад і вперед і доступ до Internet Options.


Найбільш цікавою особливістю IE Tester ,є можливість відображення вкладок поруч один з одним, щоб мати можливість порівнювати їх на одному екрані без необхідності перемикання між вкладками. Програмне забезпечення раннього альфа-релізу було з кількома проблемами, в Java випадках не працює Flash IE6. IETester раніше працює досить добре для більшості веб-сайтів, які не використовують передових сценаріїв.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.


загрузка...
загрузка...