Як позбутися від користувальницького інтерфейсу Метро в Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Багато хто з вас вже має бути використовують Windows 8 Developer Preview встановленої на комп'ютері.Постійні скарги на те,що я не натикаюся на будь-якому блозі або на Youtube відео, відносяться до Windows 8,скільки людей ненавидять новий стартовий екран Windows 8 інтерфейсу Метро.Він може творити чудеса на планшеті,але абсолютно безглуздо мати такий інтерфейс користувача на вашому ноутбуці або пк.В інтерфейсі вказаний цей параметр, щоб перемикатися між робочим столом і прокруткою меню » Пуск»,але його там немає.Метро ще й працює у фоновому режимі. Будучи великим шанувальником Windows 7 і того, хто повністю залежним від меню Пуск в Windows 7 і дивовижною функції пошуку,я не можу більше жити з Windows 8 UI за замовчуванням.
Якщо ви той,хто також хоче, щоб позбутися від прокручування екрану Пуск раз і назавжди, ви просто повинні зробити редагування реєстру. Це дозволить зробити ваше Windows 8 виглядає як Windows 7. Деякі люди запитували,яка різниця, ну є кілька поліпшень Windows 8 і ми не можемо ними знехтувати.


Це те, що вам потрібно зробити:


1. Виконати (Win R - /> regedit - /> Введення.


Після цього відкриється редактор реєстру.


2. Перейдіть до наступного запису


HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer


3. Двічі Клацніть на "RPEnabled"


4. Тут вам потрібно буде змінити значення з 1 на 0


5. Натисніть Ok, щоб зберегти значення.


Ось саме, ви позбулися Метро інтерфейсу.


Тепер, вам потрібно натиснути клавіші Windows на клавіатурі декілька разів,буде показуватися в metro один або два рази, і це вже ніколи не повториться.Нарешті, перезавантажте комп'ютер і завантажити Windows 8 і інтерфейс буде схожий на Windows 7,думаю вас це буде радувати.Я думаю, що Microsoft буде засипана питаннями і » зворотним зв'язком»,щоб позбутися Метро інтерфейсу, але нам доведеться почекати і подивитися. Може бути, додаток повинен мати можливість в панелі управління для перемикання інтерфейсу Метро ВКЛ./ВИКЛ. Є також кілька утиліт,такі як Metrocontroller або Metro Tweaker,які можуть виконати ту саму роботу, але особисто я віддаю перевагу ручний спосіб,так що ми точно знаємо, що саме ми робимо.


" Редагування реєстру робіть на свій власний ризик,і ми не несемо відповідальності, якщо ви зіпсуєте.Просто дотримуйтесь інструкцій,і це буде просто чудово.


[share-locker locker_id=»dd9ca71e84a24c20d» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]

загрузка...
загрузка...