Відновлення файлів з допомогою файлу історії в Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Файл Історії це абсолютно нова функція Windows 8. Як Time Machine Mac, Файл Історії дає нам можливість відновлення попередньої версії будь-якого файлу. Це допомагає нам уникнути клопоту використання програм резервного копіювання сторонніх виробників програмного забезпечення. Файл Історії пропонує безліч функцій, не наявні ні в одній з програм резервного копіювання.Функція Файл Історії Windows 8 дуже проста у використанні і налаштуванні, і кожен може використовувати її, щоб захистити свої дані,які були втрачені.Файл Історії автоматично зберігає всі ваші бібліотеки,робочий стіл,Вибране, контакти. Файл Історії може рекламувати своє розташування іншим користувачам і Комп'ютерів у вашій локальній домашньої групи, створюючи централізоване місце для цієї копії.


Так що ви можете використовувати ваш Настільний ПК для зберігання зразка, як центральне розташування Файлів Історії і резервного копіювання для всіх Комп'ютерів у вашій домашній групі. Відновлення Файлів Історії з резервної копії є дуже простим, яке працює наступним чином.


Крок 1: Панелі Управління відкрийте Файл Історії та натисніть кнопку на Збереження резервних копій ваших файлів в Файл Історії. Переконайтеся, що Панель Управління розташована у вікні Вигляд за Категоріями:Крок 2:Тепер підключіть зовнішній накопичувач,такий,як USB pen drive або будь-який зовнішній жорсткий диск вашого комп'ютера,і Виберіть Відновити персональні файли:Примітка: Файл Історії не буде працювати, і у вас не буде можливості включити цю функцію на вашій системі.Якщо ваш зовнішній накопичувач не розпізнається Windows, або ви просто додали новий диск, натисніть на кнопку Change drive з меню панелі ліворуч виберіть нове місце.


Крок 3:Виберіть відновлення всіх або обраних папок в їх оригінал або в інше місце. Для відновлення або вибору папок на свої початкові місця, клацніть правою кнопкою миші, щоб вибрати всі папки або натисніть комбінацію клавіш Ctrl і клацніть лівою кнопкою миші для вибору окремої папки. Тепер натисніть на кнопку в нижній частині діалогового вікна.Примітка: Якщо ви хочете відновити вибраний каталог в інше місце, а потім виберіть папку,натисніть правою кнопкою миші на кнопку відновлення і натисніть кнопку відновити,тут же можете вибрати нове місце для відновлення файлів .[share-locker locker_id=»6a14c1378eac6e078? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...