Internet Explorer 8-ї версії. - все про комп'ютери

загрузка...

IE8 — це продуктивний, безпечний, з підвищеною надійністю і новими чудовими можливостями браузер. Призначений для кінцевих користувачів, що має вбудовані засоби налагодження для веб-розробників і безліч інших нових довгоочікуваних функцій!
Internet Explorer 8 – це функціональна і досить потужна версія браузера, що має прекрасну інтеграцію в операційні системи і ряд чудових функцій. Чудовий стиль в оформленні браузера органічно поєднується з Windows 7 і Windows Vista. Для зручності користувачів Internet Explorer 8 об'єднав кращі сервіси і унікальний браузер. Без проблем можна користуватися поштою, пошуковиком, блогами, читати новини і багато іншого. У порожній новій вкладці можна зробити кілька дій:


• можливість використовувати в режимі inPrivate (режим приватних переглядів)
• можливість повторного відкриття вкладок, які були закриті в кінці попередніх сеансів роботи;
• можливість працювати з текстом в буфері обміну. Тексти можна відправляти в пошукову машину, переводити за допомогою різних сервісів та інше.

Функціонал адресних рядків Internet Explorer 8 перевершує аналоги. Наприклад, якщо набрати фразу, то браузер перекине її в пошуковик і завантажить сторінку з результатами пошуку. Якщо ж набирати доменне ім'я, то браузер запропонує різні сайти, які могли б підійти до цього імені.Internet Explorer 8 здатний шукати різні слова в заголовках сторінок. Набір функцій схожий з більшістю альтернативних поширених браузерів: Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari. Користувачі можуть користуватися вкладках, блокування спливаючих вікон, автообновлениями, захист від фішингу, режимом анонімної роботи. Загальнодоступні: веб-спайс, прискорювачі (розширення), rss-агрегатор. З допомогою прискорювачів можна полегшити доступ до різних веб-сервісів. Списки всіх прискорювачів знаходяться на спеціальному сайті. Internet Explorer 8 здатний блокувати потенційно небезпечні сайти, наприклад такі, які пошкоджують або викрадають особисті дані, банківські картки, паролі та інші файли. При виявленні таких сайтів, браузер попереджає про ймовірність нанесення шкоди.


На сьогоднішній день IE8 є найбільш сумісним з усіма стандартами веб-браузером.


— Включена сумісність зі старим кодом — IE8 має режим compatibility view, що дозволяє на час перейти браузер в режим сумісності з IE7 і більш ранніми версіями.


— Спеціально для веб-розробників створений IEAK8, що дозволяє зібрати власний IE8, адаптований під потреби конкретно ваших користувачів і містить ваші власні компоненти.


Скачати БЕЗКОШТОВНО IE 8 RUS для Windows XP (~16 Мб) можна за наступним посиланням IE 8 RUS для Windows XP.Дана збірка побудована на оригінальному образі Microsoft Windows XP Professional SP3 російська версія, зі всіма оновленнями 2011 року!Диск є мультизагрузочным. Запустити потрібний варіант завантаження можна призначеними цифрами або стрілками клавіатури. ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО — Windows XP SE4


P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...