Екранний тікер(раніше RSScrawler) 3.0.0 Build 600. - все про комп'ютери

загрузка...

Головні новини і заголовки RSS-каналів, як тікер панелі на робочому столі.RSS розшифровується як «Really Simple Syndication» загальний стандарт XML, що дозволяє отримувати безкоштовно джерела новин, такі як заголовки, останні новини, фінансові дані, інформація про погоду або блоги на вимогу через Інтернет. Екранний тікер RSS відображає ваші улюблені RSS новин,без мерехтіння, як тікер на вашому робочому столі Windows.


Екранний тікер RSS тримає вас завжди поінформованоим в тій же мірі, як і тікер відомих барів різних телеканалів. Ніколи не пропустіть жодної новини! Ви можете вибрати з величезної кількості RSS, які доступні безкоштовно, в тому числі популярних новинних джерел, таких як New York Times, Yahoo і багато інші.


Екранний тікер RSS підтримує всі формати RSS (включаючи RSS 1.x, RSS 2.x, RDF, Atom і навіть Poscasts). Ви можете додати будь-який канал кокаой тільки ви захочете. Екранний тікер RSS вже йде з невеликим вибором окремих RSS для вас. Екранний тікер RSS може відображати кілька новинних стрічок з різних барів токарів з різними розмірами і швидкістю.
Зовнішній вигляд екранного тікера RSS (шрифт, розмір, колір) є повністю настроюється. Тикре може бути розміщений у верхній або нижній частині робочого столу Windows.Може перегляньте невидимим на новинах,якщо ви підписалися на них або може бути видимим.


Оскільки певній галузі робочого столу зарезервовано для екранного тікера RSS немає, він може бути прихованим або перекрыватся з іншими вікнами. Це дозволяє вам стежити за новинами через тікер при роботі з іншими додатками.Крім того, він також забезпечить кращу сумісність з дисплеєм, таким як TFT або плазмовим екраном у громадських місцях,в готелі, для відображення будь-якої інформації, яку ви хочете.Так само він може використовуватися і в якості корпоративного стікера RSScrawler і ідеально підходить для цього.


Тримайте ваших співробітників в центрі подій,служба допомоги,або на їх робочому місці завжди буде інформація про вашу компанію.Екранний тікер RSS пропонує величезний набір параметрів налаштування, щоб зробити його абсолютно вписується в ваші індивідуальні вимоги.Ось деякі ключові особливості RSScrawler:
·Відображення RSS на двох тикерах
·Підтримка RSS 1.x, RSS 2.x (включаючи подкасти), RDF і Atom
·Режим презентація для громадських місць (додаток не може бути приховано від інших вікон, наприклад, PowerPoint)
·Можливо автоматичне приховування тікера RSS
·Налаштування кольорів, шрифтів і швидкості


·Настроюється висота і розмір тікера
·Додаткові кнопки управління тікером можуть бути приховані
·Варіант повідомлення на оновлення (звук і спливаюче меню тікера RSS)
·Настроюваний інтервал оновлення для перевірки на оновлення
·Канал кешування для тимчасового використання
·Підтримка проксі-серверів
·Екранний тікер RSS може бути розміщений у верхній або нижній частині робочого столу WINDOWS
·Інтегроване управління
·Імпорт і експорт OPML функцій
·Інтеграція форуму канали (локальні файли RSS)
·Легко розгортається на велику кількість робочих станцій
·Настроюється онлайн керівництво
·Обмеження визначаються натсройками користувача
·Установка зумовлених каналів
·Інтеграція логотипу компанії (на вимогу)
·Великі можливості налаштування (на вимогу)Вимоги:
· Pentium 500
· 128 МБ оперативної пам'яті
· Інтернет з'єднанняОбмеження:
· Межа тікер RSS.
Скачати БЕЗКОШТОВНО RSScrawler 3.0.0 Build 600 можна за наступною ссылке:http://letitbit.net/download/63003.6072dfd739c8e9de2fb0106f9504/screenticker3.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...