Windows XP. Налаштування. Шпалери та заставки. - все про комп'ютери

загрузка...

Розтягування шпалер на весь екран


Якщо ви хочете, щоб шпалери на вашому Робочому столі розтягувалася на весь екран, то в розділі реєстру HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\desktop в строковому параметрі «WallpaperStyle» треба змінити значення на «2» (а щоб вони центрировались, на «0»). Потім просто виберіть в налаштуваннях екрану ваші шпалери, і вони розтягнуться.Шпалери в довільному місці екрана


Знайдіть розділ реєстру


HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\desktop


і створіть у ньому два строкових параметра «WallpaperOriginX» і «WallpaperOriginY». Вкажіть їх значення, які відповідають координатам X і Y верхнього лівого кута зображення шпалер (передбачається, що Ви встановили режим, при якому обрана картинка виводиться на Робочий стіл в однині, тобто не розмножується).


шпалери на Робочому столі


Зараз все частіше в якості фонових малюнків використовуються рисунки, збережені у форматі JPEG (JPG). Час, потрібний на перемальовування екрану, в цьому випадку збільшується із-за того, що файл кожен раз розпаковується заново. Якщо ж при цьому розмір зображення у файлі не відповідає дозволу екрану, зображення додатково стискається або розтягується, що призводить до досить відчутного зниження швидкості перемальовування. Щоб уникнути уповільнення, відкрийте потрібний файл у графічному редакторі, змініть його розмір відповідно до розміру екрану і зберегти його у форматі BMP. Потім використовуйте в якості фонового малюнка новостворений файл.


Багато люблять робити собі малюнки на Робочий стіл. А дарма, цим вони досить пристойно знижують продуктивність системи в деяких моментах, а також витрачають дорогоцінну оперативну пам'ять. Приклад зниження продуктивності не раз спостерігався у любителів посидіти в Photoshop, коли створювалися картинки меншого або, що ще більш страшно, більшого розміру, ніж дозвіл Робочого столу, і після цього встановлювався параметр «Розтягнути» в налаштуваннях заднього фону. Один мій знайомий із-за цього змусив мене змінити йому цілком пристойний по швидкості в 2D ASUS AGP/V3000TV на Banshee, вважаючи, що Riva128 — страшно повільний в 2D чіп... Ну, я вже мовчу, що Windows досить убого масштабує зображення, геть втрачаючи при цьому її якість. Але, крім того, елементарний задній фон при 1024 на 768 точок займає більше 2 мегабайт оперативної пам'яті, що, скажімо так, досить істотно при обсязі пам'яті менше 128 Мб. Якщо вже є гостре бажання повісити на background картинку, то чи не краще постаратися її оптимізувати за допомогою Photoshop до 256 кольорів, включивши при цьому дітерінг. Навіть деякі фотографії виглядають при цьому вельми непогано. Для практичного прикладу можете заглянути в розділ рекомендації\налаштування Detonator, там є фотографія зайця при 256 і 16 млн. кольорів. Виглядає майже ідентично. Зате пам'яті займає абсолютно різна кількість.


Установка нових Заставок


Якщо Ви завантажили з Інтернету новий скринсэйвер (файл з розширенням .scr), то Ви можете його тимчасово встановити, клацнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши «Встановити». Для того щоб він був встановлений постійно, Вам треба скопіювати файл у каталог Windows\System.P. P. S.Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...