Обхід фільтра SmartScreen. - все про комп'ютери

загрузка...

Фільтр Microsoft SmartScreen технологія, використовувана в ряді продуктів Microsoft, включаючи Internet Explorer і Windows Live програми, такі як Windows Live Messenger. Користувачі Internet Explorer можуть відключити фільтр SmartScreen безпосередньо в браузері Інструменти /> Безпека /> Відключити фільтр SmartScreen.Microsoft, на жаль, не додав таку ж можливість його Windows Live. Наприклад користувачі Windows Live Messenger,не можуть відключити фільтр SmartScreen.Так що ж робить фільтр Microsoft SmartScreen?Фільтр SmartScreen сканує посилання, які нажиамются користувачем у додатку. Безпечні посилання можуть бути відкриті як зазвичай.


Вони відкриваються безпосередньо в браузері за замовчуванням. Посилання, які вважаються ризиком для безпеки, або, принаймні сумнівного призначення, не відкриваються .Microsoft змінює посилання цільового перегляду інтерстиціальної сторінки попередження користувача. У ній говориться: Не забудьте захистити Ваш пароль. Ви залишаєте Windows Live: URL сайту,на який ви збираєтеся перейти не є частиною Windows Live, так що Windows Live пароль не забезпечить вашу безпеку.Функції повинні бути закриті або продовжити перенаправлення сторінки призначення на яку вказує посилання.Сам процес займає небагато часу,всього кілька секунд, але тим не менш попереджає користувачів, які регулярно натискають на посилання в Windows Live продуктів. Гірше того, саме повідомлення не є специфічним для веб-сайту, це просто загальне оповіщення для захисту пароля. Було б краще, щоб показувати це повідомлення один раз, а не весь час.Ми вже встановили, що не існує прямого шляху до відключення фільтра SmartScreen Windows Live Messenger і Windows Live. Стан Internet Explorer SmartScreen фільтра не впливає на фільтр в Windows Live.Деякі користувачі, які відчувають проблеми від цього омани, що з'являється попереджувальне повідомлення у веб-браузері за замовчуванням, думають, що це питання про браузері, а не Windows Live.Microsoft в основному перенаправляє посилання внутрішньо які потім відображаються в браузері за замовчуванням.Як обійти Microsoft фільтр SmartScreen 1.Видалити SmartScreen для Live Messenger 2011 Userscript в основному для автоматичного продовження. Хоча це не знімає посередника на екрані і він обходить його без взаємодії з користувачем. Він був протестований для роботи під Firefox і Chrome, інші веб-браузери так само можуть бути сумісні. Користувачам Firefox необхідно розширення all-пн-ключ перш ніж вони зможуть встановити UserScript.
2. Додаток Redirector для Firefox.
Другий варіант для користувачів Firefox є потужним доповненням Redirector. Розширення використовує регулярні вирази для автоматичної зміни посилання. Фільтр SmartScreen URL додає = URL, який треба видалити. Потім ви натискаєте на Tools - /> Extensions - /> Redirector - /> [Options] де Ви додаєте нове перенаправлення :


Example URL=http://link.live.net/?l=http://www.foo.com/bar/&h=itWsyZHjrlEFsiwF88uQrxzR07adAQGRov79wrild/s=&p=1
Include Pattern = *&h=*
Exclude Pattern =
(leave it blank)
Redirect to = $1
Pattern type = wildcard
Unescape matches = checked


Microsoft: будь Ласка, додайте можливість відключення SmartScreen, або, принаймні можливість білого списку доменів Windows Live.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...