Нова версія самого популярного браузера!! - все про комп'ютери

загрузка...

Нова версія самого популярного браузера Firefox, який поєднує в собі простоту управління, швидку швидкість завантаження сторінок і багато іншого. Mozilla Firefox 8.0 — Дуже швидко працюючий браузер, причому швидкість роботи помітна не тільки під час завантаження веб-сторінок, але і при пошуку в закладках і Історії.
Firefox 8 зроблений він на основі движка Mozilla і дозволяє переглядати всі веб-сторінки в одному багатовкладковому вікні, а також володіє безліччю інших корисних опцій, включаючи здатність значного розширення можливостей підключенням плагінами Freeware.


Firefox завжди був видатним в конкурентній боротьбі веб-браузерів. Firefox 8, хоча і не дуже відрізняється від Firefox 7 з точки зору дизайну,але приносить купу великих покращень.Найбільш помітні зміни у Firefox 8, можливість пошуку твітів в ресной рядку, можливість попереднього завантаження певних вкладок при запуску і дезактивації доповнень встановлених сторонніх програм. Ця остання функція прийшла довгоочікувана новина для всіх тих, хто хворий доповненнями, такими як Skype, перевстановлюючи програму кожен раз для себе з кожним новим Firefox оновленням.
Невеликим недоліком Firefox 8 є те, що багато доповнення не будуть працювати з самого початку, поки розробники їх не оновлять, хоча бета-тестування для версії 8 повинно було дати їм шанс. Інтерфейс у Firefox 8 є у значною мірою таким же, як Firefox 7, з мінімалістської панеллю інструментів і прихованими кнопками.
Крім цього, Firefox 8 головним чином ввів поліпшення використання пам'яті і продуктивності, маючи багато відкритих вкладок. Firefox 8 трохи більш гнучкий і має деякі істотні удосконалення в обробці javascript, а також покращена підтримка HTML5 полотен, SMIL, MathML, і XHR. В результаті, Firefox 8, працює трохи швидше при завантаженні сторінки. Існують також додаткові удосконалення анонімного перегляду і установки панелі, що полегшує установку і керування додатковими компонентами.Це тому, що Mozilla продовжує дотримуватися тієї ж стратегії, як Google робить з Chrome, створюючи різні канали розвитку випускаючи ранні версії свого браузера, як тільки вони можуть бути доступні і тримати остаточне оновлення як можна частіше.Firefox 8 не революція в розвитку Firefox, але є деякі корисні поліпшення, які досі роблять цей браузер гідним для роботи з ним.Плюси
Трохи швидше швидкість перегляду
Пошук в Twitter з адресного рядка
Особливість — нові відкриті вкладки при запуску
Відключає третю сторону доповнень, за замовчуванням в цілях безпеки


Мінуси
Ніяких істотних змін у дизайні
Витік пам'яті зберігається протягом деякого часу
Може спочатку не працювати з деякими доповнення


Як працювати з Mozilla Firefox і які тонкощі в налаштуваннях ,ви можете прочитати в моїй статті — Вчимося працювати з Mozilla FireFox .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...