Програма для художників TwistedBrush Pro Studio. - все про комп'ютери

загрузка...

TwistedBrush Pro Studio — програма для художників. Вона має велику кількість найрізноманітніших інструментів для малювання, від фарб до крейди і олівців. Ця програма глибоко вражає буквально з першого запуску.


Інтерфейс Twisted-Brush мало схожий на інші редактори, хоча і надає всі необхідні можливості: робота з буфером обміну, зуминг і, звичайно ж, малювання.Причому малює інструмент тільки один — пензлик, зате кількість (більше 3000 штук!!!) і якість пресетів для малювання, а також різноманіття форм і регульованість розмірів і колірної гамми дозволяють людині, не особливо обдарованій художніми талантами, буквально за пару хвилин зобразити те, що — можливо, більш акуратно і якісно, звичайно — професіонал, що працює в іншому редакторі, малював б, напевно, не одну годину.


У вас є можливість змішувати масляні фарби, використовувати розпилювачі і малювати ескізи. Цими засобами можна зобразити практично що завгодно. Також до зображень можна додавати ефекти: їх кількість не така значна — «всього лише» декілька десятків, що теж зовсім немало, хоча по цій частині TwistedBrush, безумовно, поступається Photoshop і Ulead PhotoImpact. Різниця в тому і полягає, що основне призначення останніх двох програм — обробка зображень, тоді як в TwistedBrush акцент зроблений на просте навіть для абсолютного бегиннера, але потужне по своїх можливостях їх створення. Декілька незвичний посторінковий інтерфейс програми, але і до нього дуже швидко звикаєш. Сама система малювання і зводиться до маніпуляції різноманітними пензликами, що дозволяють зобразити конкретні інструменти малювання: олівці, пензлі художника і т. п., так і створити певні ефекти, якось: дим, вогонь, вітер, туман, вода, і навіть створити деякі тривимірні об'єкти з тінями і футуристичними фракталами.
Незважаючи на значно меншу, ніж, наприклад, в фотошопі, кількість ефектів, TwistedBrush теж дещо дозволяє. Наприклад, доступні такі ефекти, як «дим», «вогонь», «вітер», «туман», «вода»; можна змішувати масляні фарби, використовувати розпилювачі, малювати ескізи і навіть скористатися такою можливістю, як створення тривимірних об'єктів з тінями або фракталів футиристического виду. Зручність роботи не завадить наявна система Undo / Redo (до 50 рівнів), підтримка скриптів, більше 50 фільтрів, ZOOM, численні текстури і т. п. Підтримується більшість популярних графічних форматів, включаючи JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, PCD, WMF і EMF.Доп. інформація


Сама система малювання і зводиться до маніпуляції різноманітними пензликами, що дозволяють як зобразити конкретні інструменти малювання: олівці, пензлі художника і т. п., так і створити певні ефекти, якось: дим, вогонь, вітер, туман, вода, і навіть створити деякі тривимірні об'єкти з тінями і футуристичні фрактали. У вас є можливість змішувати масляні фарби, використовувати розпилювачі і малювати ескізи. Цими засобами можна зобразити практично що завгодно. Також до зображень можна додавати ефекти: їх кількість не така значна — «всього лише» декілька десятків, що теж зовсім немало, хоча по цій частині TwistedBrush, безумовно, поступається Photoshop і Ulead PhotoImpact. Різниця в тому і полягає, що основне призначення останніх двох програм — обробка зображень, тоді як в TwistedBrush акцент зроблений на просте навіть для абсолютного бегиннера, але потужне по своїх можливостях їх створення. Декілька незвичний посторінковий інтерфейс програми, але і до нього дуже швидко звикаєш.


Годвыпуска: 2011 Версія: 10,Розробник: Pixarra,Платформа: Windows 95/98/me/2000/NT/XP/Vista/7,Сумісність з Vista: так Системні вимоги: 500Мб на диску, 1Гб оперативної пам'яті (2 Гб рекомендується)Мова інтерфейсу: ENG Розмір:21 MBP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...