Відновлення працездатності комп'ютера-виправлення помилок,аварій і зависань ПК. - все про комп'ютери

загрузка...

Програма eFix є єдиною в своєму роді програмою.Це не тільки виправлення помилок реєстру, оптимізації ПК і anti-virus scanner — eFix використовує технології переустановлення,яка ЗМІНЮЄ пошкоджену операційну систему Windows,усуваючи необхідність у перевстановлення.Ваша інформація використовується eFix виключно для ремонту вашого комп'ютера.Розробники програми ні за яких обставин не продають і не передають вашу інформацію іншій особі.

 • Сканування — просканує ваш комп'ютер і Ви отримаєте безкоштовний аналіз і детальний звіт про перевірку.


 • Зареєструватися — придбати ліцензійний ключ і почати відновлення.


 • Ремонт — ремонт і заміна ушкоджених,зіпсованих, вилучених файлів на нові файли з онлайн бази даних по мірі необхідності на строк до 1 року!

 • Як працює eFix


  Програма eFix сканує, виявляє,потім ремонтує пошкоджений комп'ютер за допомогою потужної техніки, яка не тільки робить виправлення операційної системи Windows — вона компенсує вже зроблений шкоди з допомогою повної бази даних для заміни файлів.


  Швидке сканування і виявлення помилок


  Швидке сканування вашого комп'ютера,операційної системи Windows розкриває специфічну інформацію, яка допоможе вам зрозуміти проблеми, з операційною системою і те, що потребує ремонту.


  Проблеми з залізом?


  Мало пам'яті, жорсткого диска, швидкості, потужності процесора і висока температура. eFix пропонує рішення для всіх ваших проблем з обладнанням. Наприклад, якщо на вашому ПК CPU температура занадто висока, то ви будете попереджені, щоб очистити ваш вентилятор охолодження.Якщо при скануванні пам'яті програма знайде що пам'яті для вашого ПК не достатньо,ви будете попереджені, щоб додати більше пам'яті.


  Загрози безпеці?


  Шкідливе ПЗ, включаючи комп'ютерні віруси,черв'яки,троянські коні,spyware, нечесні adware,руткіти та інші шкідливі і небажані програми. Будь-які файли, які були позначені як шкідливі, і шкідливі,ваша система буде відключена і потім всі ці файли будуть поміщені на карантин.


  Проблеми зі стабільністю роботи ПК?


  відкриттю історія падіння Вашого ПК, і сканування розповість вам, які програми зазнали аварії найчастіше, і як часто.


  Потужний инстурмент Fix і ремонт


  Програма eFix це єдиний сервісний ремонт ПК, який має можливість звернути назад збиток, нанесений вашій операційній системі шляхом заміни пошкоджених або відсутніх файлів в операційній системі Windows, на здорові версії файлів. Вона робить це з використанням постійно оновлюваною онлайн-бази даних.


  Деактивація і карантин


  Після швидкого перегляду програма виявляє всі помилки операційної системи на вашому комп'ютері,процес відновлення деактивує а потім поміщає на карантин всі шкідливі програми, які вона знаходить. Всі файли системи, бібліотеки DLL, і ключі Реєстру, які були зруйновані або пошкоджені,будуть замінені на нові, здорові файли, які прийдуть прямо з онлайн бази даних.


  Велика оnline-база даних


  Онлайн бази даних програми eFix складається з більш ніж 25 000 000 оновлених основних компонентів,з яких вона буде замінювати пошкоджені і видалені файли на нові і здорові файли,так що продуктивність вашого ПК, стабільність і безпеку будуть відновлені і навіть покращені. Кожен раз, коли ви будете запускати програму eFix , вона одразу ж буде завантажувати останню версію програми і файли, які вам потрібні для успішного ремонту.  [share-locker locker_id=»46201a87eafb58969? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]

  загрузка...
  загрузка...