: Що робити якщо комп'ютер не включається - все про комп'ютери

загрузка...

Комп'ютер може містити багато проблем,може перестати завантажуватися Windows (або будь-яка інша операційна система). На щастя, ви можете отримати досить хорошу ідею, помітивши, як і коли не вдається включити ПК.Якщо після натискання на кнопку power нічого не відбувається, у вас є дуже різні проблеми,ніж якщо комп'ютер просто не запускається з-за Windows.Давайте поглянемо на деякі з можливостей.Якщо абсолютно нічого не відбувається при натисканні на кнопку живлення,то майже напевно проблема з харчуванням. Електрика не надходить до ПК.Від'єднайте шнур живлення. Перевірте його на наявність розривів або інших пошкоджень.Якщо ви виявите пошкодження,його потрібно замінити.В іншому випадку, підключіть всі назад,переконайтеся,що всі заглушки щільно сидять у своїх гніздах, і спробуйте знову включити комп'ютер.(Якщо шнур живлення ноутбука адаптер змінного струму, перевірте з'єднання між різними сполуками).


Якщо він як і раніше не працює, підключіть щось інше-подібно лампі,в той же сокет. Це покаже вам, якщо є проблема з surge protector або в електричній розетці.Якщо ваш мережевий фільтр або подовжувач під столом,переконайтеся,що бродячий кіт не вимкнув його.


Якщо шнур працює нормально і розетка працює, спробуйте замінити шнур живлення або ноутбуці,або на адаптер змінного струму. Можливо, вам доведеться купити одну конкретну модель.


Проблема може бути і з блоком живлення.Якщо ніщо інше не усуває проблему, подумати про заміну блоку живлення. Настільні блоки живлення,як правило, дешеві і їх легко замінити самостійно.


Але,це не у випадку з ноутбуками. Якщо Ви не дуже досвідчений технік, я рекомендую заплатити професіонала,щоб зробити цю роботу.


Якщо комп'ютер запускається, але не може завантажити Windows, перейдіть на ваш комп'ютер,програма установки,переконайтеся, що жорсткий диск розпізнається і правильно встановлений в BIOS в послідовності завантаження.


Ви могли б також розглянути можливість завантаження з диска Live CD/USB образ з Linux або флеш-накопичувача,щоб перевірити,чи зможете чи ні ви отримати доступ до вмісту диска.

загрузка...
загрузка...