Мобільні додатки для віддаленого відстеження Ваших дітей - все про комп'ютери

загрузка...

Загрози для дітей,як у суспільстві,а також у кібер-світі роблять розумним з боку батьків захистити своїх дітей,якимось моніторингом.Програми мобільного моніторингу поставляються як благословення.Встановивши такий додаток на мобільні телефони ваших дітей,ви можете шпигувати за їх діяльністю і захищати їх, якщо вони зіткнутися з будь-якою небезпекою.Монтаж програми мобільного моніторингу


Монтаж додатків мобільного моніторингу перетворює ваш звичайний мобільний телефон у spymobile — мобільний шпигун і уважно відстежує телефонну діяльність ваших дітей. Установка займає всього кілька хвилин. Вам доведеться завантажити з сайту вибране додаток для спостереження.Встановіть його, отримає фізичний доступ до підозрілим мобільним телефонам.Перезавантажте мобільний телефон,щоб завершити процес установки і ви побачите як додаток почало функціонувати.Усі мобільний додаток готове,щоб відстежувати діяльність ваших дітей.


Популярні програми віддаленого відстеження мобільних телефонів


Є багато популярних додатків моніторингу мобільних телефонів,які мають програмне забезпечення для батьківського контролю, а також допоможуть з віддаленим стеженням. Вони включають в себе Mobistealth, мобільний шпигун, PhoneSheriff, Mobshield, Spybubble, і FlexiSpy,ось тільки кілька популярних програм.Насправді,технічні удосконалення Mobile Spy зробили його фаворитом для вибору батьками,які бажають,щоб відстежити мобільний діяльність їх дітей.


Функції мобільного програми розроблені таким чином,що ви можете шпигувати за своїми дітьми, навіть перебуваючи далеко від них. Їх можна відстежувати дистанційно через інтернет,для цього потрібно мати обліковий запис користувача,який буде надано вам разом з паролем, при купівлі мобільного додатку.


Знати,географічне розташування вашого малюка.


Вас більше не зможе обдурити ваш малюк,сказавши, що він знаходиться в сусідньому під'їзді одного протягом ночі, в той час як він, власне,понісся геть по шосе зі своїми друзями у вашому новенькому автомобілі.Пристрій GPS tracking передає дані про місцезнаходження телефону на обліковий запис користувача, який можна знайти в будь-якому місці,що дозволяє Вам точно знати, де ваша дитина знаходиться в даний момент.


Зрозуміти вашого малюка,і його інтернет-діяльність


У будь-який час ви можете запитати свого малюка,коли він нишпорить по інтернету протягом довгих годин,що б він негайно відповів,що він робить і для чого йому це потрібно.Ви можете з'ясувати, якщо ваша дитина дійсно шукає інформацію для дослідження,пов'язану з переглядом програми mobile app tracking м усіх деталей щодо веб-сайтів,які він відвідав.Таким чином,Ви завжди зможете знати,якщо ваша дитина відвідує заборонені сайти або завантажує піратське програмне забезпечення або гри.Ця історія перегляду дозволить вам блокувати або обмежити доступ до додатків або веб-сайтів.


Переглянути деталі текста


SMS стала кращою і зручною формою спілкування серед дітей.Крім розголошення всіх деталей тексту,мобільні програми також попереджають,якщо ваша дитина має закріплені певні слова або побавився в sexting. Попередження видаються мобільним додатком у вигляді SMS-повідомлень або повідомлень електронної пошти за допомогою запрограмованих інструкцій.


Треклист на всі дзвінки


У більшості випадків діти прикуті до їх мобільним телефонам незалежно від їх перебування в класі.Шляхом встановлення мобільних додатків,ви зможете отримати детальну інформацію про конкретних діях ваших дітей,коли вони були залучені до телефонні дзвінки.Деякі мобільні додатки мають викликом функції запису,що також дозволить вам прослуховувати розмови.Якщо ви виявите, що ваш малюк витрачає занадто багато грошей на телефонні розмови, ви можете навіть заблокувати його мобільний телефон з будь-якого віддаленого місця.


Є багато таких корисних функцій,доступних в мобільних додатках,які допомагають стежити за діяльністю вашої дитини дистанційно.Ці програми функціонують таємним чином,що не дозволяють дітям знати, що вони знаходяться під наглядом, одночасно даючи спокій для батьків.

загрузка...
загрузка...