Антивірусний захист оновлення Virus Total 2.0. - все про комп'ютери

загрузка...

Virus Total пропонує відмінний сервіс для користувачів, які хочуть перевірити файли на наявність шкідливого коду. Головна перевага використання Virus Total над локально встановленими антивірусними програмами підхід Multi-Engine, оскільки він пропонує перевіряти файли з десятками різних антивірусних програм і баз даних.


Сервіс Virus Total може бути використаний безпосередньо веб-сайті на завантаження одного файлу або з використанням Virus Total програмного забезпечення, яке нещодавно було оновлено до версії 2.Раніше було можливо лише відправити один файл з Провідника Windows для служби Virus Total з допомогою програмного забезпечення. Це змінено у Virus Total версії 2.0 і він тепер поставляється з власним інтерфейсом.
Основні поліпшення Virus Total 2.0можливість відправляти до п'яти файлів в сервіс Virus Total, максимальний розмір файлу збільшиться з 10 мегабайт до 20 мегабайт,включений процес перегляду, який може бути використаний для відправки запущених процесів,є так само опції для завантаження і скачування файлів з URL в службі Інтернету Virus Total.Файли, які слід направити онлайн на сервіс можна перетягувати в інтерфейс Virus Total, взяти з процесу лістинг або вибрані файли, використовуючи вбудований в браузер файлообмінник.Програмне забезпечення буде автоматично генерувати хеш файлів для вибраних файлів і порівняти їх з базою даних Virus Total. Результати відображаються негайно відповідні хеші перебувають з можливістю завантажити файл у будь-якому випадку для повторної перевірки.Старий варіант для відправки файлів з Провідника Windows, як і раніше, доступний в меню Відправити. Користувачі, які віддають перевагу цей варіант можуть використовувати його і ігнорувати інтерфейс програми.Virus Total 2,0 додає кілька нових цікавих можливостей для служби перевірки на вірус. Особливо збільшився максимальний розмір файлу і можливість легко перевірити запущені процеси.Я б рекомендував додаток Virus Total до кожної операційної системи Windows.Нову версію Virus Total можна завантажити за наступним посиланням Virus Total Uploader 2.0 .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...