Ваша конфіденційність на комп'ютері програма Mantra. - все про комп'ютери

Програма конфіденційності Mantra тримає ваш комп'ютер чистим від онлайн і оффлайн треків. Багато користувачів просто не знають, що кожен відвіданий ними веб-сайт залишається в Undeletable файлі index.dat, навіть після видалення історії відвідування Інтернету та очищення кешу.Система завжди зберігає інформацію про запуск виконуваних файлів, фільмів які ви дивіться і документи,які ви відкриваєте. Деякі з цих відбитків не можна видалити вручну, тому що вони заблоковані системою.


Скріншот програми конфіденційності Mantra .


Програма конфіденційності Mantra буде прати найбільш вразливі загрози конфіденційності вашої системи в тому числі, інтернет історію, кеш, куки, index.dat файлів, автоматичне заповнення форм, пошукові запити, останні документи, відкриття і збереження діалогів, запуск файлів, Mozilla Firefox, Google Панель інструментів і багато іншого. Програма конфіденційності Mantra дозволяє користувачеві легко завантажити останню версію бази даних загроз. Mantra надійно очистить вашу систему і не тільки захистить вашу приватне життя, але і звільнить місце на диску, видаливши непотрібні файли.Для забезпечення максимальної гнучкості ви також можете створювати свої власні плагіни очищення і завантажувати інші.


Програма конфіденційності Mantra підтримує Windows XP/ Vista/Windows 7 підтримує 32-бітові та 64-бітові операційні системи.
Скачайте 32 і 64-розрядну (1Mb) програму конфіденційності Mantra і дайте їй захищати Вашу приватне життя!


Скачати БЕЗКОШТОВНО програму конфіденційності Mantra можна за наступним посиланням :


http://letitbit.net/download/45071.439b04667bea8e34513ef303ce3d/privacymantra.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.