Як налаштувати параметри впливу паралакса на стартовий екран Windows 8. - все про комп'ютери


Всякий раз, коли ви прокручуєте плитки на стартовому екрані Windows 8 ,ви напевно помітите, що є різниця у швидкості анімації плитки і фону стартового екран.Фон працює повільніше,ніж плитка, надаючи користувачеві руху ефекту паралакс.Сьогодні, я збираюся поділитися з вами прихованими параметрів реєстру, які дозволяють налаштувати швидкість ефекту паралакса в кілька простих кроків.


один Варіант:використовувати для цієї простий у використанні інструмент для налаштування
Я оновив додаток анімації стартового екрана Start Screen Animations Tweaker до версії 1.1. Це оновлення дозволяє налаштовувати приховані параметри ефекту паралакса.Ви можете значно уповільнити швидкість прокрутки фону стартового екрану .


Варіант два: ручна настроювання реєстру
Швидкість ефекту паралакса є лише однією опцією в реєстрі. Він знаходиться у такому розділі реєстру:


HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Explorer\VisualEffects\Accent


Ви можете створити 32-розрядне значення DWORD з ім'ям «parallax«. За замовчуванням значення не існує , і Windows 8 вважає його рівним 5.Якщо ви встановіть значення «parallax» на нуль, ефект паралакса буде вимкнено,тобто фон буде переміщатися з тією ж швидкістю, як і плитка. Чим більше значення «parallax«, тим повільніше фонове зображення швидкості прокручування.Наприклад, ви можете встановити його на «10», щоб побачити помітну різницю між швидкістю прокрутки плиток і фоновим зображенням.Щоб застосувати зміни,які Ви повинні вийти і знову увійти в систему. Або ви можете просто перезапустити Провідник за допомогою диспетчера завдань.ПРИМІТКА: Якщо ви хочете відновити значення за замовчуванням швидкості ефекту паралакса,просто видаліть параметр DWORD і перезавантажте Explorer.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.