Як видалити помилку dao350.dll не зміг зареєструватися. - все про комп'ютери


Що таке Da350.dll?Файл da350.dll є файлом Microsoft,відомо що він генерує помилку при спробі встановити Visual Basic 6.0, яка може бути пов'язана з зараженням шкідливим ПО. Файл dao350.dll,пов'язаний з Microsoft Jet від корпорації Microsoft.Microsoft Jet database engine використовується декількома продуктами Microsoft, такими як Microsoft Access і різна інша продукція Visual Basic.
Помилка dao350.dll

Ви можете зіткнутися з наступною помилкою при спробі установки продукту Visual Basic 6.0 на ваш комп'ютер:


"dao350.dll не зміг зареєструвати себе в системі"


Примітка: Вище повідомлення про помилку з'являється, коли ви почнете "оновлення системи", як частина процесу установки.


Причина помилки


Вище повідомлення про помилку виникає,коли залежність файлу dao350.dll зіпсована або невірна версія.


Роздільна здатність помилки кроки


Щоб вирішити цю проблему, виконайте наступні дії:


 • Двічі клацніть на іконку Мій Комп'ютер .

 • Перейдіть до C:Program FilesCommon FilesMicrosoft SharedDAO і знайдіть файл dao350.dll.

 • Далі, клацніть правою кнопкою миші на файлі dao350.dll виберіть Перейменувати і перейменуйте файл,щоб він став dao350.old.

 • Знайдіть dao350.dll на компакт-диску Visual Basic 6.0 ,клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть пункт Копіювати.
  Примітка
  : Visual Basic 6.0 CD, файл dao350.dll зберігається в папці ossystem

 • Далі, у вікні » Мій Комп'ютер», перейдіть до C:Program FilesCommon FilesMicrosoft SharedDAO і клацніть правою кнопкою миші на порожнє місце і виберіть Вставити.

 • Далі, натисніть кнопку Пуск , а потім виберіть Запустити.

 • У полі Відкрити введіть або вставте наступну команду:
  regsvr32 "c:program filescommon filesmicrosoft shareddaodao350.dll"

  Ця команда зареєструє новий файл dao35.dll на комп'ютері.


 • Встановіть Microsoft Data Access Components версії 2.5 або більш пізньої версії на ваш комп'ютер.

 • Після успішного завершення кроків 7 і 8, встановіть продукт Visual Basic 6.0 на ваш комп'ютер.


  Примітка: У разі, якщо після завершення кроків 7 і 8, ви все ще не в змозі встановити продукт Visual Basic 6.0,я рекомендую вам зв'язатися з Microsoft Developer Support для отримання подальшої допомоги.


  Може бути помилка dao350.dll з-за заражень шкідливим ПЗ?


  Так,може. Шкідливі програми,такі як віруси,черв'яки,трояни часто змінюють DLL файли,такі як dao350.dll. Якщо файл dao350.dll інфікований,ви можете отримати наступне повідомлення "dao350 не знайдений" або "dao350 відсутній файл" помилка, кожен раз, коли програма намагається отримати доступ до цього файла.Для запобігання роботи шкідливих програм з-за помилки dao350, встановіть на ваш комп'ютер надійні інструменти захисту від шкідливого ПО,такі, як Antivirus Plus і StopZilla.


  Крім того шкідливі програми,є й інший основною причиною повторюваних помилок пов'язаних з DLL — реєстром.Точки відліку,пов'язані з DLL файлами,такі як dao350.dll зберігаються в реєстрі. Запис у реєстрі dao350.dll викликається кожного разу,коли доступний DLL . Ви можете випробувати помилки dao350.dll якщо ця запис реєстру пошкоджено або видалено.


  Ось чому важливо, щоб ви регулярно виконували сканування реєстру,використовуючи передове програмне забезпечення для очищення реєстру,таке,як tracks eraser pro,яке забезпечить тільки правильну і потрібну інформацію зберігається в реєстрі.Tracks eraser pro — простий, але потужний інструмент,який дозволяє виконувати користувача сканування, щоб визначити і зафіксувати тільки помилки DLL.  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.