Повна настройка Windows 7 c CustoPack. - все про комп'ютери

Нові інструменти налаштування Windows 7 CustoPack.Коли справа доходить до налаштування зовнішнього вигляду вашої копії Windows 7,то цей пакет,саме те що вам потрібно,він дозволяє встановити CustoPacks після їх установки Windows 7, можtn міняти іконки, курсори, зображення, стилі і т. д. Іншими словами, він будtт менzть зовнішній вигляд операційної системи.Не хочете платити ДАІ? Платіть нам — продаж алкотестерів на www.alkometry.ru. Те, що ви хотіли?


Схоже, що часи, коли користувачі намагалися створити ілюзію використання іншої операційної системи, давно пройшли. На даний момент існує зацікавленість у Windows ,що б Mac або XP виглядали як Windows 7.
Нинішня тенденція зробити вашу копію Windows 7 як можна менше з налаштуваннями за замовчуванням в операційній системі. CusotPack інструменти безкоштовні і можуть допомогти вам встановити вже побудовану і створити свій власний пакет перетворення.Ми протестували додаток тільки Windows 7, але розробники робить доступними CustoPacks для Winodws XP та Vista. Головне вікно програми розділене на три частини, які дозволяють працювати і професійно створювати з CustoPacks з нуля свій власний проект і налаштувати програму.Для того, щоб вибрати з уже зібраних пакетів Вам необхідно завантажити і додати їх у CustoPack інструменти. Після цього ви можете легко встановити один і застосувати перетворення. Для всіх змін, які повинні застосовуватися перезавантаження комп'ютера не потрібно.Неймовірно гнучка програма підтверджується тим, що ви можете вибрати налаштування рівня яку ви хочете застосувати в будь-якому з завантаженої теми у професійному пакеті. Деякі з цих пакетів представлені вам з повною можливістю їх налаштування, які варіюються від модифікації стандартних іконок Windows 7 або візуальних стилів до перезапису набору курсорів, звуків і повідомлень або заміна екрану входу в систему і системні шрифти.


Рівень налаштування досить глибокий і може також включати DLL модифікації. В залежності від того,що ви хочете, яка ОС буде, додаток пропонує кілька попередньо встановлених типів установки, які включають більш або менш цікаві зміни: Basic, Classic, повний і персоналізований.Однак, якщо ви схильні до цифрових зображень, додаток є ідеальним для цього, щоб висловити ваш творчий потенціал за рахунок нарощування налаштувань і оновлення ваших власних проектів. Всі розділи тим професійного пакета є в наявності на рівні змін які залежить тільки від вас.
Деякі CustoPacks включають відомі і відмінні RocketDock запуску додатків для snazzier виглядати робочий стіл і швидкий доступ до часто використовуваних областей комп'ютера або інструментів. Це також може бути надрукований з вашим особистим знаком з точки зору іконки і шкіри, на екрані позиції і поведінку.Але найцікавіше, що ви можете включити будь-яке програмне забезпечення в пакет і встановити його разом з усіма іншими налаштуваннями. Крім того, ви можете зробити деякі налаштування, які необхідно прийняти до уваги при встановленні програмного забезпечення, видалення або завантаження. На жаль, із-за відсутності документації із варіантів цього, незрозуміло, як все це працює.Для установки програми немає складних налаштувань для розгляду. Насправді, є трохи, щоб возитися з, але включення / відключення запиту для установки панелі інструментів Ask.com не те, що не помітити. Дивно про це є те, що ми ніколи не включений «варіант», а ми думали, вимкніть його кілька разів.


Ви знаходитесь в управлінні з RocketDock доданої в систему при установки пакета, так само, як ColorFolder утиліта (при зміні кольору папки). Інструменти CustoPack визначає гнучкість, не тільки тому, що ви можете створити свій власний пакет для зміни зовнішнього вигляду Windows, але і тому, що вони дозволяють змінювати деякі аспекти у CustoPack, якщо вона вже встановлена. Це включає в себе маніпуляції з візуальним стилем, зміна фонового зображення або екран входу в систему. Це може зайняти деякий час, щоб ознайомитися з папками і архівованими елементами візуалізації, але в цілому це поліпшення (ви також можете редагувати його і вибирати більш знайомий набір іконок).
Встановлений CustoPack може бути змінено виключно за рахунок вбудованого редактора.На верху, як тільки CustoPack завантажений , що дратує нас, був негайно замінений більш приємним еквівалентом.
Хоча додаток до початку разарботки і багато можливостей все ще стоять у черзі, щоб бути додані в дивовижну роботу.


Він стійкий, безкоштовний і дозволяє по новому поглянути на вашу копію Windows 7, а також легко повернутися до старого.Для великої кількості користувачів одного з CustoPacks може бути доступний і ідеально підходить з точки зору стилю, і якщо незначні коригування в порядку, редактор веде себе добре,не варто чекати, щоб його завантажити.ХорошеВін дозволяє вам створити свій власний пакет,, щоб замінити ппросмотр за замовчуванням Windows 7, а також забезпечує набір варіантів для вибору, більшість з яких сумісні з Windows 7, а деякі призначені для Windows XP і Vista.
Застосовувані в даний час пакети можуть бути завантажені в редактор і коригуватися з урахуванням вимог користувача. Зміни охопили всі аспекти інтерфейсу Windows 7, від виглядає зовсім по іншому (фонове зображення,екран виходу,папки, шрифти і т. д.) і звуки.Погано
Ми чекали досить довго редактор для завантаження встановлених тем. Відсутність «Home» кнопки робить навігацію назад в головне меню трохи незручним. Крім того, ми не змогли знайти спосіб замінити початок сфери.Так
Незважаючи на незначні проблеми CustoPack є ідеальним рішенням для заміни Windows 7 інтерфейсу ,який виглядає з новими графічними елементами чудово, і навіть має звукові пакети. Налаштування пакетів в галереї впливають як на зовнішній вигляд,тк і можуть бути модифіковані для ще більш значного виду.


Скачати БЕЗКОШТОВНО CustoPack можна за наступним посиланням : http://letitbit.net/download/25697.273d8f18e56d81261563409e18b9/CustoPacks-1.0.0.14.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.