Керівництво GNS3 для користувачів Windows. - все про комп'ютери


Ця стаття проведе вас через всі кроки, щоб почати роботу з GNS3 в середовищі Windows. Будуть покриті , всі критичні і найбільш важливі речі, щоб ви не тільки знали , але й для поглибленого обговорення. Якщо ви використовуєте Linux, на наступній сторінці є GNS3 Короткий посібник для користувачів Linux .Крок 1 — Завантажити GNS3


найпростіший спосіб встановити варіант GNS3 в середовищі Windows.Файл являє собою трохи менше 16 Мб в розмірах та займе менше хвилини, щоб завантажити з DSL або кабельного з'єднання. Віддалений доступ до мережі займе трохи більше часу.


Крок 2 — Установка GNS3Знайдіть завантажувальний файл і двічі клацніть по ньому, щоб почати установку GNS3.


Почне працювати Майстер GNS3 установки . Все що вам залишається зробити , це натиснути на кнопку і погоджуватися. Робота з GNS3 залежить від ряду інших програм . Ці залежності включають WinPCap, Dynamips і Qemu і ці компоненти разом з GNS3 всі обрані за замовчуванням для установки. За замовчуванням майстер установки GNS3 . вибрав все за вас.


Крім того зазначу, що в разі необхідності, WinPcap Майстер установки буде запущений для Вас, щоб встановити його, цю залежність необхідна для спілкування GNS3 з реальними мережами через фізичну мережу внутрішнього контролера. Почнеться установка WinPcap . Однак, якщо у вас встановлена ??попередня версія WinPcap на вашому комп'ютері, майстер попросить видалити стару версію і встановити нову версію.


Ви завершили установку GNS3. Натисніть кнопку ПускВсі програми , GNS3 , а потім виберіть GNS3 з переліку встановлених програм. Ви побачите головне вікно GNS3. Ми обговоримо її панель на більш пізньому етапі, а спочатку нам потрібно набудувати місце для Cisco IOS.


Крок 3 — Визначення Cisco IOS файлів


Як згадувалося раніше, ви повинні надати власний Cisco IOS для використання з GNS3 з-за проблем з ліцензуванням. GNS3 призначений для використання в лабораторних умовах для тестування і навчання. Після того як ви отримали свій примірник Cisco IOS для однієї з підтримуваних платформ, ви будете готові продовжити. Підтримувані платформи Cisco 7200, серії 3600 (3620, 3640 і 3660), 3700 (3725, 3745) та 2600 (2610 для 2650XM, 2691).У меню Правка — Edit , потім виберіть образ IOS і гіпервізор. На вкладці BIOS образи , а потім знайдіть Cisco IOS файл і натисніть кнопку Відкрити — Open.Файл з'явиться у вашому файлі образів. Клацніть стрілку поруч із ПлатформоюPlatform та виберіть платформу, яка відповідає файлу IOS.


Тепер натисніть на стрілку поруч з МоделіModel та виберіть модель, відповідну файлу IOS. На даний момент ми приймаємо значення за замовчуванням. Тим не менш, є дуже важливе значення,яке називається значенням IDLE PC, яке ми хочемо включити. Ми повернемося до цього пізніше. Натисніть кнопку ЗберегтиSave , а потім кнопку ЗакритиClose. Це поверне вас до вікна GNS3 за замовчуванням.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.