5 інструментів для моніторингу змін сайту. - все про комп'ютери


ви Бажаєте знати, коли буде падіння цін на торговельних сайтах? Коли хтось прислав нове повідомлення у форумі? Коли ваш улюблений сайт оновлення не пропонує канал? Всі ці сценарії і багато іншого крик про програми, які можуть контролювати зміни веб-сайтів.


Програма, яка контролює оновлення сайту ? Вона, очевидно, повинна перевіряти сайт в інтервалах певного часу і порівнювати активний стан з попереднім станом на сайті. Оновлення сайту повинні бути надіслані на комп'ютер користувача.Приємно мати можливості для моніторингу сайту,виділення змін на веб-сайтах, здатності ігнорувати незначні зміни сайту (наприклад, дату і час, які змінюються кожну хвилину) або реєстрація функціональності.Нижче наводиться список п'яти інструментів для моніторингу веб-сайтів. Три з цих інструментів доповнення Firefox, один сервіс онлайн-і останнє програмне забезпечення для операційної системи Windows.Check4Change додаток Firefox зміна поведінки сайту. Ймовірно, це самі основні інструменти для моніторингу сайтів, які розглядаються в цій статті. Користувач може вибрати текст на веб-сайтах і відкрити контекстне меню Check 4 Change по клацанню правою кнопкою миші. Саме там можна визначити інтервал для моніторингу змін веб-сайтів. Оновлення сайтів будуть відображатися в закладці сайту, який знаходиться під контролем. Це одна з найбільших слабкостей цього доповнення. Сайт повинен бути відкритий для контролю Firefox доповнення. Надаються кілька варіантів доповнення. Можна змінити інтервали та налаштувати декілька параметрів, які включають повідомлення відтворення звуків, спливаючі вікна або вікно на передній план. Додаток найкраще використовувати для моніторингу сайтів, які вимагають перевірки автентичності.Наприклад, додаток може бути цікавим для моніторингу веб-рахунків по електронній пошті.Update ScannerUpdate Scanner використовує інший підхід, ніж Check 4 Change.Програма автоматично відслідковує повний веб-сайт для зміни з можливістю ігнорувати номери і незначні зміни. Інша вигода від використання цього моніторингу сайту є те, що сайти, які контролюються не повинні бути відкриті для того, щоб виконати оновлення перевірки.Інтервал для перевірки змін сайту має значення один раз на день за замовчуванням. Це значення може бути змінено на мінімум кожні 5 хвилин .Додаток має іконку в рядку стану Firefox. Клацніть лівою кнопкою миші на цей значок відкривається бічна панель, яка відображає всі сайти, які контролюються доповненням.Бічна панель містить кнопки для виконання ручної перевірки, відкрити один з моніторингів сайтів і доступ до перевагам доповнення, які дозволяють користувачеві настроїти повідомлення.Доступні звуки і спливаючі повідомлення.


Site DeltaSiteDelta третє(і останнім) доповнення Firefox для моніторингу веб-сайтів. Додаток спочатку здасться трохи заплутаним, так як не існує очевидного способу додати сайти, які повинні бути перевірені.Додаток починає моніторинг зміни веб-сайтів, якщо користувач натискає іконку в рядку стану Firefox. Активні URL потім будуть додані в список сторінок, які контролюються доповненням. Значок буде світитися зеленим кольором, якщо активний сайт контролюється нею. Клацніть правою кнопкою миші відкривається контекстне меню, яке можна використовувати для налаштування моніторингу в деталях.Користувачі можуть налаштувати параметри сканування у двох вкладках. Додаток за замовчуванням буде перевіряти на текстові і графічні зміни.Крім того, можна ігнорувати регістр або номери і створити резервну копію сторінки, коли зміни визнаються.Коли для сканування використовується вкладка для налаштування інтервалів сканування. Можна встановити певну частоту сканування або нехай доповнення сама вибирає частоту. Додаток використовує алгоритм, який перевіряє контрольований сайт на частоту оновлення.


Change Detection


ChangeDetection це безкоштовний онлайн сервіс, який може контролювати зміни веб-сайтів. URL веб-сайту та адресу електронної пошти надаються на першому етапі цього процесу. Служба буде намагатися сканувати веб-сайт. Якщо сканування успішно відображається крок 2.


На другому етапі налаштовуються повідомлення і тип змін.Повідомлення будуть за умови, відправлення листа на електронний рахунок або шляхом надання каналу, який оновлюється з зміною сайту. Сервіс онлайн-моніторингу,можна настроїти тільки посилати повідомлення, якщо відбулися значні зміни при моніторингу веб-сайтів. Крім того, можна визначити текст, який повинен викликати повідомлення (або, якщо вони додані або видалені зі сторінки, які можуть бути цікаві для цілей побудови посилань).WebMonWebMon є єдиним програмним забезпеченням в даному огляді, яка може бути використана для моніторингу веб-сайтів. Програмне забезпечення моніторингу веб-сайтів має кілька переваг порівняно з доповненнями Firefox.Програма може працювати у фоновому режимі, навіть якщо всі вікна веб-браузера закриті. Firefox надбудови можуть виконувати перевірку оновлення сайтів, веб-браузер працює.Програма поставляється з простим у використанні інтерфейсом. Роботу вона починає з додавання URL в програму. Будь-який URL, який в даний час знаходиться в буфері обміну Windows буде автоматично вставлено у форму прямо зараз. Це дає можливість налаштувати інтервал перевірки використання хвилини, години і дні в інтерфейсі. Процес повної перевірки всього на сторінці яка повинна бути перевірена. Користувачі, які хочуть задати певний текст або елементи на веб-сайті можуть зробити це так, натисніть кнопку «визначити зміст для перевірки» у вікні конфігурації.


Це в основному дозволяє користувачеві вказати діапазон контенту на сайті, який повинен бути включені в програму. Програмне забезпечення моніторингу веб-сайту повідомляє спливаючим сповіщенням або звуками. Програма може запускатися, якщо команда оновлення не знайдено.Програмне забезпечення моніторингу веб-сайту має багато додаткових опцій за умови, що включена підтримка проксі сервера, реєстрація або імпорт і експорт списку відслідковуються сайтів.ВердиктПрограмне забезпечення моніторингу веб-сайтів, доповнення або послуги сильно залежить від сценарію використання. Користувачі, які працюють у веб-браузері Firefox весь час, можливо, віддадуть перевагу доповнення для моніторингу зміни веб-сайтів. Сервіс онлайн з іншого боку буде контролювати віддалено сайти так, що комп'ютерна система не потрібна включеної завжди, щоб стежити за змінами (можна навіть відправити повідомлення на смартфон,наприклад).Програмне забезпечення моніторингу веб-сайтів, з іншого боку є найбільш гнучким інструментом, який надає можливості для виконання команд, якщо зміни були виявлені.А віддаєте перевагу ви ?P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.