Швидкий набір тексту на клавіатурі - все про комп'ютери

Комп'ютер та Інтернет стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. Робота на комп'ютері часто займає велику кількість часу. В основному, це набір тексту при роботі з різними документами. Для багатьох користувачів швидке друкування є актуальним питанням. Адже при цьому істотно заощаджується час. Як навчитися швидко набирати текст на клавіатурі?


Не варто думати, що уміння швидко друкувати текст доступно тільки обдарованим особам. Вам потрібно трохи терпіння і посидючості і проблема буде вирішена. Для навчання швидкого друкування існують спеціальні програми.


На даний момент найбільш ефективний спосіб швидкого набору тексту – метод «наосліп» десятьма пальцями. Він полягає в тому, що користувач вивчає і запам'ятовує розташування букв на клавіатурі, щоб потім, пам'ятаючи, де знаходяться ті чи інші літери, друкувати, не дивлячись.


тобто, ви не дивіться на клавіатуру, а на текст, що економить масу часу, так як ви не витрачаєте його на відшукування потрібних клавіш, а одночасно друкуєте і редагуєте те, що написали. Згідно з цією методикою, вказівні і середні пальці рук розташовуються і натискають на більш уживані літери алфавіту, які знаходяться в центрі клавіатури. Великий палець, в основному, натискає клавішу пробілу, а безіменний і мізинець – букви, віддалені від центру.У методиці розписано, яким конкретно пальцем натискати певну букву. Все це потрібно вивчити напам'ять і після того, як ви запам'ятали розташування букв, приступати до практики. Спочатку це здається нелегкою справою, але, через кілька уроків ви досягнете великих успіхів, якщо підійдете до справи серйозно.


Програми для навчання швидкому набору тексту


Різні програми, навчальні цією методикою, можна знайти і скачати в Інтернеті. Ці програми також мають спеціальними навчальними текстами з певним розташуванням слів, для кращого запам'ятовування.


Можете друкувати на швидкість, якщо хочете поліпшити свої результати та підвищити ефективність вашої роботи. В результаті швидкість друкування значно підвищиться і ви побачите, як багато часу ви зможете економити при використанні цієї техніки, коли навчитеся швидко друкувати на клавіатурі.


Заміна термопасти на процесоре


Тут розповімо, як поміняти термопасту на процесор.


Відновлення даних з флешки


Тут розповімо, як відновити файли на флешці.