Як убезпечити вашу домашню бездротову мережу. - все про комп'ютери


Ось 5 простих кроків, щоб допомогти вам забезпечити вашу бездротову мережу від несанкціонованого доступу. Ці кроки передбачені як загальні рекомендації — для отримання докладної довідки, зверніться до постачальника устаткування.


1. Завантажте останню прошивку для вашого пристрою.
2. Змініть пароль адміністратора.
3. Змініть SSID і вимкніть SSID оповіщення
4. Увімкніть WPA
5. Обмежте доступ до МАС-адресами


1.Завантажте останню версію прошивки для бездротового маршрутизатора.


Прошивка програмного забезпечення, вбудована в пристрій — у нашому випадку, ваш бездротової маршрутизатор. Прошивка, яка поставляється з бездротовим маршрутизатором або точка бездротового доступу можуть застаріти. Скачайте останню версію прошивки для забезпечення максимальної безпеки і продуктивності.Виявлення вразливостей, патчі, щоб зупинити їх розробки. Ці ділянки часто включаються в оновлення прошивок. Якщо ви використовуєте прошивки за замовчуванням, що додається до бездротового маршрутизатора, може бути кілька відомих дірок в безпеці, які могли б дозволити комусь перехопити підключення до Інтернету, переглядати файли на кожному з комп'ютерів в мережі і навіть красти паролі або номери кредитних карт. Більшість бездротових маршрутизаторів сьогодні дозволяють зробити оновлення вбудованого програмного забезпечення, і цей процес досить простий. Перевірте веб-сайт вашого бездротового виробника пристрою для отримання інструкцій про отримання останньої прошивки і як її встановити.


2. Змініть пароль адміністратора


Пароль за замовчуванням бездротового маршрутизатора потрібно негайно змінити.Усі бездротові маршрутизатори поставляються з тим же ім'ям користувача і паролем адміністратора. Зміна імені користувача і пароля є не тільки найважливішою зміною, це самий простий спосіб. На сторінці конфігурації бездротового маршрутизатора, подивіться на посилання або налаштування під назвою «Адміністратори». Якщо у вас виникли проблеми зміни цього параметра дивіться керівництво користувача бездротового маршрутизатора.


3. Змініть SSID Broadcasting


Ваш бездротовий маршрутизатор поставляється за замовчуванням з SSID (ім'я бездротової мережі), і одна з перших речей, які ви повинні зробити, це змінити SSID. При наявності нестандартних SSID, ви робите його більш важким для несанкціонованого підключення до мережі. Виходячи з SSID в ефір, ви робите легким додавання додаткових пристроїв до бездротової мережі. Однак, ви також зробите його легким для будь-якого бездротового пристрою, щоб отримати доступ до вашої мережі. Залишивши SSID Broadcasting як є , трохи схоже на залишити ключі від машини в замку запалювання . Коли ви включаєте ідентифікатор SSID Broadcasting, бездротовий пристрій повинен бути налаштований з точним SSID, який ви вказали бездротовий маршрутизатор.


4. Увімкніть WPA
Більшість нових бездротових карт і маршрутизаторів підтримують WPA або WPA2 безпеки бездротових мереж. WEP вже не вважається безпечним способом захисту ваших даних.


5. Обмежте доступ до МАС-адресами


Кожна мережева карта, дротова і бездротова, має унікальну адресу, покладений на нього від виробника. Цей ідентифікатор називається МАС-адресу. При установці бездротового маршрутизатора на дозвіл підключень тільки з певних адрес MAC, ви значно підвищите безпека бездротової мережі. Коли ви знаєте, кожен з МАС-адрес для мережевих карт, подивіться на сайті підтримки інструкції по використанню MAC адреси безпеки вашого бездротового маршрутизатора . Щоб дізнатися ваш IP-адресу комп'ютера, або визначити MAC-адресу мережевої карти,дотримуйтесь інструкцій нижче.
Натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт Виконати. У відведеному для цього місці, введіть cmd і натисніть кнопку OK.У командному рядку введіть ipconfig /all. Ваш MAC-адресу буде відображатися як фізичну адресу і ваша IP-адреса буде відображатися у вигляді IP-адрес (див. скріншот нижче).