Що таке Яндекс. Маркет. - все про комп'ютери

В даний час з'явилося дуже багато інтернет – магазинів. Власне купувати в них деколи дешевше ,ніж скажімо аналогічний продукт в тому ж магазині у Вас в місті,ну а ті у кого просто немає таких магазинів – Інтернет магазини просто знахідка .Зручний з «магазинних» пошукачів знаходиться за адресою... http:// www.yandex.ru!Ось уже кілька років на цьому порталі діє відмінний пошуковик Яндекс. Маркет. Сам по собі він, правда, магазином не є: «Маркет» лише надає вітрину інших інтернет-магазинах (їх до системи підключено більше тисячі) і дозволяє своїм клієнтам порівнювати їх пропозиції. А заодно і обмінятися думками з іншими покупцями. І навіть у тому випадку, якщо ви не збираєтеся нічого купувати через Мережу і віддаєте перевагу традиційні магазини, Яндекс. Маркет незамінний в якості інформатора: з його допомогою вибрати потрібний товар набагато простіше, та і ймовірність упустити з виду якусь принципово важливу для вас опцію тут значно нижче.


Теоретично за допомогою Маркету можна знайти все що завгодно, від книг, ліків і прального порошку до професійного обладнання – проте краще всього його здібності розкриваються при роботі з електронікою і побутовою технікою.


Роботу з Маркетом ви можете почати прямо з головної сторінки Яндекса: достатньо просто набрати назву потрібного вам товару в пошуковому рядку і натиснути кнопку Знайти. Праворуч від основного списку результатів ви обов'язково побачите колонку з найвигіднішими (на думку Маркету) цінами на цей товар.


Зайшовши на Маркет іыбрав потрібну вам категорію товарів, ви перейдете до меню пошуку. У стандартному режимі вам необхідно вказати фірму-виробника і важливі для вас параметри товару (наприклад, діагональ монітора, дозвіл матриці відеокамери або об'єм холодильної камери). Але якщо ви не знаєте цих параметрів – не біда: до вас на допомогу прийде система Яндекс. Гуру. Тут ніяких цифр вказувати не треба, достатньо буде відповісти на декілька навідних питань (їх кількість залежить від виду товару). Однак Гуру спеціалізується в основному на великій побутовій техніці та електроніці – вибрати з його допомогою фільм на DVD, відеокарту або міксер не вийде. А ось пральну машину, телевізор або холодильник – будь ласка!


Після завершення пошуку вам залишається лише відкрити картку моделі, яка вас зацікавила та вибрати магазин з найбільш прийнятними умовами. Але цим можливості Маркету не обмежуються: ви можете порівняти кілька товарів однієї категорії (посилання Додати до порівняння та Порівняти), а також обговорити предмет вашого інтересу на форумі. Посилання на форум можна знайти як в картці кожного товару, так і рівнем вище, на сторінці категорії.


Якщо вам потрібна допомога з вашого комп'ютера або виникли питання, якщо ви бажаєте самі навчитися встановлювати операційну систему і потрібні програми на комп'ютер відвідайте сайт https://kompkimi.ru там я більш детально объсню і розповім ,як встановити і як користуватися потрібною Вам програмою,як оптимізувати і налаштувати комп'ютер на швидкодію.


Ну а якщо ви серйозно налаштовані на найвигіднішу купівлю – насамперед відвідайте сайт http://Price.Ru . Заснований в 1997 році Price.Ru – один з найавторитетніших і корисних «пошукачів» Росії, що дозволяє «обшукати» прайс-листи понад 2000 комп'ютерних фірм.


Спочатку Price.Ru займався виключно комп'ютерним «залізом», однак сьогодні він серйозно розширив коло своїх інтересів: тепер з його допомогою можна відшукати і побутову техніку, медичне обладнання, меблі і навіть книги! Але все-таки вигідніше шукати тут саме комп'ютери: для побутової техніки Price.Ru занадто простий: ні можливостей порівняння з параметрами, ні пошуку потрібної моделі за заданими критеріями – нічого цього тут немає і в помині. На даний момент,Price.Ru входить в систему іншого знаменитого пошукового порталу – Рамблер.


Але зате Price.Ru куди зручніше при пошуку найнижчої ціни на обраний вами товар. Щоправда, фірми, які виставляють на «Прайсі» свої розцінки, частенько зловживають його довірливістю: практично завжди найвигідніші пропозиції виявляються липовими (або товару немає на складі, або під виглядом роздрібної вказана оптова ціна).


Так що якщо ви ще не визначилися з вибором потрібної моделі, краще скористатися послугами Яндекс.Маркета.


Вдалої покупки!